بستری شدن مجری تلویزیون در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان

به گزارش مجله سرگرمی، محمد دلاوری مجری تلویزیون که از ابتدای هفته در بیمارستان بستری شده است اکنون از شرایط عمومی خوبی برخوردار است.

بستری شدن مجری تلویزیون در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، مریم مدنی همسر محمد دلاوری درباره شرایط عمومی این مجری تلویزیون که از ابتدای هفته در بیمارستان بستری شده است اعلام کرد: محمد دلاوری از روز شنبه با علائم تب روبرو شد که او به مرکز درمانی سازمان صداوسیما رساندیم و تقریباً مشکل خاصی نبود ولی با این حال باز هم گفتند او را به بیمارستان منتقل کنیم.

وی ادامه داد: زمانی که او را به بیمارستان رساندیم حالش کمی بدتر شد، در بیمارستان آزمایش های تکمیلی از وی گرفته شد و خدا را شکر مشکل خاصی در آزمایش ها مشاهده نشد.

همسر دلاوری اظهار کرد: در حال حاضر پزشکان از حال عمومی دلاوری راضی هستند چون شرایط وی از لحاظ جسمانی بهبود بیشتری پیدا نموده است. با این حال گفتند بهتر است در بخش مراقبت های ویژه بستری باشد چون ممکن است دچار نوعی ویروس شده باشد که البته ارتباطی با آنفلوآنزا ندارد.

مدنی در انتها سخنانش اعلام کرد: پزشکان گفتند برای اینکه شرایط آقای دلاوری به ثبات برسد، بهتر است فعلا در بخش مراقبت های ویژه باقی بماند وگرنه می تواند به بخش عمومی هم منتقل گردد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 63049

به "بستری شدن مجری تلویزیون در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بستری شدن مجری تلویزیون در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید