باید حقیقت را به هواداران بگوییم

به گزارش مجله سرگرمی، آجورلو گفت: من این موضوع را که درآمدزایی باشگاه ها باید مانند سایر لیگ ها بر اساس ضوابط حرفه ای انجام شود،بیست سال پیش به رییس وقت فدراسیون گفتم و ما باید حقیقت را به هواداران بگوییم.

باید حقیقت را به هواداران بگوییم

ظهر امروز (شنبه) مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال با همراهی برخی از مسئولان این باشگاه میزبان حسن کامرانی فر دبیر کل فدراسیون فوتبال، دکتر زارع رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای فدراسیون و برخی دیگر از مسئولان فدراسیون فوتبال بود.

در این جلسه که به منظور بررسی شرایط اخذ مجوز حرفه ای باشگاه استقلال برگزار شده بود، دکتر مصطفی آجورلو ضمن خوشامدگویی به مسئولان فدراسیون فوتبال، اظهار کرد: با وجود گذشت بیست و یک دوره از رقابت های لیگ برتر، هنوز بسیاری از باشگاه های ما شرایط کامل حرفه ای را ندارند. نداشتن زمین تمرین اختصاصی یکی از اصلی ترین مسائل تیم های ایرانی است. شرایط درآمدزایی باشگاه ها مطابق هزینه ها نیست و ما پیگیری این موضوع را آغاز کرده ایم. همانطور که می دانید همه جای دنیا حقوق باشگاه ها در خصوص پخش زنده و بازپخش ویدیو ها رعایت می شود و ما اکنون در این حوزه ورود کرده ایم و با حمایت وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال حرکت خواهیم کرد. من این موضوع را که درآمدزایی باشگاه ها باید مانند سایر لیگ ها بر اساس ضوابط حرفه ای انجام شود بیست سال پیش به رییس وقت فدراسیون گفتم. ما باید حقیقت را به هواداران بگوییم و از سال قبل بنده در پی احقاق حقوق حقه هواداران استقلال هستم. ما تعامل لازم را با فدراسیون برای اخذ مجوز حرفه ای داریم و به این سمت در حال حرکت هستیم.

در ادامه حسن کامرانی فر اظهار داشت: برنامه فدراسیون این است که اخذ مجوز حرفه ای برای همه باشگاه ها الزامی شود. جلسات خوبی هم در این رابطه برگزار کرده ایم. باید باشگاه ها هم همکاری کنند و اعتبار باشگاه ها و لیگ ما به این موضوع بستگی دارد. برنامه لیگ قهرمانان هم تغییر کرده و قرار است با شرایط تازه برگزار شود. در خصوص مجوز حرفه ای با باشگاهی تعارف نمی کنیم. الان گرفتن سهمیه و داشتن مجوز حرفه ای شرط حضور در لیگ قهرمانان آسیا است و خوشحالم که باشگاه استقلال در این خصوص همکاری و تعامل لازم را دارد.

در سرانجام این جلسه مقرر شد تا این جلسات ادامه یابد و با تعامل و تلاش، باشگاه استقلال و سایر باشگاه ها بتوانند مجوز حرفه ای لازم را کسب کنند.

در این جلسه از باشگاه استقلال آقایان دکتر مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال، سعید فتاحی معاون ورزشی، فرشید سمیعی معاون حقوقی، محمد حسین زرندی معاون ارتباطات، فرزاد نادری مدیر صدور مجوز حرفه ای و بهنام نصیری عضو کمیته صدور مجوز حرفه ای باشگاه و از فدراسیون فوتبال آقایان حسن کامرانی فر دبیر کل فدراسیون فوتبال، دکتر زارعی، خانم جعفری و ... حضور داشتند.

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 مرداد 1401 بروزرسانی: 23 مرداد 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 164388

به "باید حقیقت را به هواداران بگوییم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید حقیقت را به هواداران بگوییم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید