ایسکو از رئال مادرید می رود؟

به گزارش مجله سرگرمی، هافبک رئال مادرید در شرایط خوبی قرار ندارد و اگر این وضعیت ادامه پیدا کند باید در سرانجام فصل سفیدپوشان را ترک کند.

ایسکو از رئال مادرید می رود؟

به گزارش خبرنگاران و به نقل از آس، ایسکو در منگنه قرار گرفته است. هافبک مالاگایی مدت هاست که با سطح خوب خود فاصله دارد و این وضعیت با حرکت زشتش مقابل طرفداران رئال مادرید در دیدار برابر زسکا مسکو در هفته آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بدتر شد. هافبک اسپانیایی پس از این که با سوت های اعتراض آمیز طرفداران روبرو شد، عصبانی شد و گفت: چه می خواهید؟

در تصاویر دیگری دیده می گردد که ایسکو توهین هم می نماید اما مخاطب اصلی اش تعیین نیست. این حرکت، آخرین رفتار هافبک اسپانیایی است که باعث شده است در رابطه با او بحث زیادی مطرح گردد. او در زمان یولن لوپتگی در 70 درصد دقایق حضور داشت اما در دوران سانتیاگو سولاری این درصد به 32 رسیده است.

باشگاه نخستین مقامی است که از روی فرم نبودن این بازیکن ناراضی است. همچنین رفتار ایسکو با کادر فنی جدید نیز خوب نیست. به همین خاطر سولاری، او را برای دیدار برابر رم جریمه کرد و ایسکو مجبور شد بازی را در صندلی تماشاگران تماشا کند. باشگاه مادریدی ترجیح می دهد شرایط هافبک مالاگایی بهتر گردد اما اگر وضعیت این بازیکن تا چند ماه دیگر تغییری نکند این تیم در تابستان به پیشنهادات گوش فراخواهد داد.

علاوه بر این، ایسکو رابطه خوبی با بازیکنان قدیمی تیم ندارد. این موضوع در دیدار برابر زسکا کاملا آشکار شد. مارسلو از او خواست تا بازوبند را بر بازو ببندد اما هافبک اسپانیایی آن را قبول نکرد. مارسلو اظهار کرد: او به من گفت که بازوبند را به دنی کارواخال بدهم. دلیلش را نمی دانم.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 8249

به "ایسکو از رئال مادرید می رود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایسکو از رئال مادرید می رود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید