انصاری فرد: یکی از تیم های قدرتمند اروپا را شکست دادیم

به گزارش مجله سرگرمی، مهاجم لژیونر تیم ملی ایران می گوید یکی از تیم های قدرتمند اروپا را شکست داده اند.

انصاری فرد: یکی از تیم های قدرتمند اروپا را شکست دادیم

با ما سفر کنید و با تور سفر اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش مجله سرگرمی، کریم انصاری فرد درباره رجحان تیم ملی فوتبال ایران مقابل بوسنی اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم یکی از تیم های قدرتمند اروپا را شکست دهیم و به پیروزی برسیم. بوسنی یکی از تیم هایی است که همواره در مقدماتی جام جهانی و جام ملت ها حضور داشته است.

مهاجم تیم ملی با بیان اینکه بوسنی بازیکنان با کیفیت و خیلی خوبی در اختیار دارد، اضافه کرد: با کوشش کادر فنی، بازیکنان و همه عوامل تیم توانستیم مقابل این تیم سربلند از زمین خارج شویم. این برد را به تمام طرفداران تیم ملی و افرادی که منتظر خبرهای خوش برای فوتبال کشورمان هستند، تبریک می گویم.

وی درباره فضای اردوی تیم ملی در اردوی اخیر خاظرنشان کرد: خدا را شکر فضای اردوی تیم ملی در سال های اخیر همواره خوب بوده و بازیکنان با پشتکار و صمیمت اردوهای خوبی را سپری کردند. این اردو خیلی خوب بود و نیروی جوان و بازیکنان جدید به تیم اضافه شدند. این نفرات با انگیزه و کوشش زیاد کار خود را انجام می دهند که ثمره آن را در بازی با بوسنی دیدیم و نتیجه خیلی خوبی هم گرفتیم.

انصاری فرد گفت: با وجود زمان کمی که در اختیار داشتیم، همه خوب کار کردند. امیدواریم این فرایند ادامه داشته باشد. برگزاری بازی هایی از این دست می تواند در فرایند آماده سازی تیم ملی در جهت جام جهانی یاری کند.

وی اظهار کرد: از طرفداران می خواهم همچنان ما را دعا نمایند زیرا در تمام بازی ها دعای خیر آنها بدرقه بازیکنان، کادر فنی و عوامل تیم است. همواره همه بچه ها با غیرت و همدلی ایرانی وارد زمین می شوند. همه افراد ایرانی هم حامی و طرفدار تیم ملی هستند. ما هم امیدواریم بتوانیم با صعود به جام جهانی لبخند را روی لب آنها نشانده و خوشحالشان کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 آذر 1399 بروزرسانی: 22 آذر 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 119042

به "انصاری فرد: یکی از تیم های قدرتمند اروپا را شکست دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: یکی از تیم های قدرتمند اروپا را شکست دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید