امروز آژانس بین المللی انرژی گزارشی درباره ایران منتشر می نماید

به گزارش مجله سرگرمی، آژانس بین المللی انرژی اتمی قرار است امروز آدینه گزارشی را درباره ایران منتشر کند.

امروز آژانس بین المللی انرژی گزارشی درباره ایران منتشر می نماید

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری خبرنگاران، آژانس بین المللی انرژی اتمی قرار است امروز آدینه گزارشی را درباره ایران منتشر کند.

علاوه بر آن گزارش پادمانی آژانس نیز برای سومین بار به همراه این گزارش منتشر می گردد.

گفته می گردد مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز (آدینه) به وقت محلی تازه ترین گزارش خود درباره ایران را منتشر و در اختیار 35 عضو شورای حکام قرار می دهد.

این گزارش در حالی منتشر خواهد شد که مدیرکل آژانس اخیراً به ایران سفر نموده و در روزهای گذشته نیز کمیسیون مشترک برجام در وین تشکیل جلسه داده بود.

نشست کمیسیون مشترک برجام که در تاریخ 11 شهریور 1399 در وین برگزار گردید، عملاً دست آمریکا را در اعمال محدودیت های جدید خالی گذاشته و این کشور را در اعمال محدودیت های بیشتر ناکام خواهد گذاشت.

معاون سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان نیز تأکید نموده که این نشست، در شرایط خاص ناشی از تحولات در شورای امنیت پیرامون برجام و اقدام غیرموجه و غیرقانونی آمریکا برگزار گردیده و از این رو، محور اصلی مباحث کمیسیون، بر ضرورت یکپارچگی و انسجام علیه اقدام آمریکا متمرکز بوده است.

در متن بیانیه پایانی نشست کمیسیون برجام و در بند 3 آن آمده است که در پرتو مباحث مطروحه اخیر در شورای امنیت ملل متحد در نیویورک در مورد کوشش برای بازگرداندن تحریم های ملل متحد که قبلاً لغو شده اند، اعضا تأکید دوباره کردند که آمریکا در تاریخ 8 می 2018 میلادی به صورت یک جانبه، توقف مشارکت خود در برجام را گفت و از آن پس، در هیچ یک از فعالیت های مرتبط با برجام مشارکت نخواهد داشت.

4129/

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 108033

به "امروز آژانس بین المللی انرژی گزارشی درباره ایران منتشر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز آژانس بین المللی انرژی گزارشی درباره ایران منتشر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید