اقدامات تسهیل گرانه صندوق نوآوری برای برطرف نقدها وارد بر عملکردها

به گزارش مجله سرگرمی، معاون توسعه فناوری صندوق نوآوری و شکوفایی، تسهیلات، سرمایه گذاری، توانمندسازی و ضمانت را از جمله خدمات این صندوق به شرکت های دانش بنیان نام برد و گفت: طولانی شدن فرآیند دریافت تسهیلات از جمله انتقاداتی است که به این صندوق وارد شده است و ما با تعامل با بازیگران زیست بوم فناوری تسهیل گری لازم را برای اخذ تسهیلات انجام دادیم.

اقدامات تسهیل گرانه صندوق نوآوری برای برطرف نقدها وارد بر عملکردها

به گزارش خبرنگاران، دکتر سیاوش ملکی فر امروز در رویداد خوشامدگویی به شرکت های دانش بنیان جدید که در محل ساختمان صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار گردید، با اشاره به سابقه راه اندازی این صندوق، اضافه کرد: این صندوق یک نهاد سرمایه ای غیردولتی است که به صورت هیات امنایی اداره می گردد.

وی خدمات این صندوق را در چهار دسته تسهیلات، سرمایه گذاری، توانمندسازی و ضمانتنامه ذکر کرد و یادآور شد: خدمات توانمندسازی این صندوق به صورت بلاعوض ارائه می گردد، ضمن آنکه ما از سال گذشته رویکرد جدیدی در ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان اتخاذ نموده ایم.

وی با اشاره به جزئیات این رویکرد، اعلام کرد: در این رویکرد جدید، ما دیگر در انتظار مراجعه شرکت های دانش بنیان نیستیم، بلکه با برگزاری رویدادهایی از این شرکت ها دعوت می کنیم تا در این صندوق حضور یابند و با خدمات ما آشنا شوند.

معاون توسعه فناوری صندوق نوآوری، تعامل با بازیگران زیست بوم فناوری را از دیگر روینمودهای جدید این صندوق ذکر کرد و یادآور شد: ما بدون تعامل قادر به توسعه فناوری نخواهیم شد و از سوی دیگر ما کوشش کردیم احتیاجهای شرکت های دانش بنیان را شناسایی کنیم و بر اساس این احتیاجها خدمات خود را ارائه می دهیم.

ملکی فر، طولانی شدن فرآیندهای اعطای تسهیلات را از جمله نقدها وارد به عملکرد این صندوق ذکر کرد و اضافه کرد: این امر باعث شده است که بسیاری از شرکت های دانش بنیان برای اخذ تسهیلات مورد احتیاج از صندوق، منصرف شوند. از این رو از سال گذشته با بازمهندسی که در زمینه ارائه خدمات این صندوق صورت گرفت، تسهیل گیری لازم برای اعطای تسهیلات انجام شده است.

وی استفاده از ظرفیت بازیگران زیست بوم را از دیگر روینمودهای جدید این صندوق ذکر و توضیح داد: خدمات این صندوق مشمول همه شرکت های دانش بنیان می گردد و ما کوشش داریم کل کشور را تحت پوشش خدمات حمایتی این صندوق قرار دهیم.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

namasho.com: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 33212

به "اقدامات تسهیل گرانه صندوق نوآوری برای برطرف نقدها وارد بر عملکردها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدامات تسهیل گرانه صندوق نوآوری برای برطرف نقدها وارد بر عملکردها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید