اعتراف کمیته فوتسال به کیفیت پایین توپ های لیگ برتر

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، حرف مشترک اغلب مربیان و بازیکنان لیگ برتر فوتسال در این فصل گلایه از کیفیت پایین توپ ها و غیر استاندارد بودن آن است. در هفته های ابتدایی بود که چند مربی نسبت به این مسئله معترض شدند ولی این اعتراض ها از سوی کمیته فوتسال نادیده گرفته شد.

اعتراف کمیته فوتسال به کیفیت پایین توپ های لیگ برتر

سبک بودن توپ، کیفیت پایین، پاره شدن سطح بیرونی و تغییر جهت ناگهانی از ایراداتی بود که اهالی فوتسال به توپ های این فصل از مسابقات لیگ برتر داشتند. نقدها تا جایی پیش رفت که حتی شرکتی که وظیفه تهیه توپ های لیگ برتر فوتسال را بر عهده داشت، با انتشار نامه ای اظهار داشت توپ ها مطابق استاندارد روز جهان تهیه شده است.

هرچند که این نامه هم نتوانست از حجم نقدها کم کند و مسابقات در نیم فصل دوم با همین توپ ها ادامه یافت اما حالا مسئولان کمیته فوتسال خودشان به صورت غیرمستقیم کیفیت پایین توپ ها را تایید می نمایند.

کاظم سلیمانی دبیر کمیته فوتسال در مصاحبه با خبرنگاران، درباره اینکه چرا این کمیته توپ های لیگ برتر را تغییر نمی دهد؟ گفت: باید هم ما صبر کنیم و هم دوستان در باشگاه ها تا این فصل تمام گردد. این دست ما نیست! توپ ها خریداری و تحویل داده شده است. اگر هم بخواهیم توپ ها را عوض کنیم باشگاه ها ضرر می نمایند. ان شاءالله برای فصل آینده یا نوع توپ عوض می گردد و یا کیفیتش به نحو دیگری خواهد شد.

آیا شما توپ ها را از نزدیک دیده اید و قبول دارید کیفیت خوبی ندارد؟ سلیمانی در پاسخ به این سئوال اظهار داشت: بله قبول دارم. بعضی مواقع توپ گیج است و حالت خاصی دارد! البته نه تمام توپ ها.

دبیر کمیته فوتسال در خصوص اینکه باشگاه ها باوجود مقاومت کمیته فوتسال برابر تعویض توپ ها چه اقدامی می توانند انجام بدهند، گفت: ما خودمان به باشگاه ها این اختیار را داده ایم که اگر دو تیم در یک مسابقه راضی هستند و با هم توافق می نمایند، با هر توپی که دوست دارند بازی نمایند. اگر هم راضی نباشند که باید از توپ های سازمان لیگ استفاده گردد. این اتفاق در لیگ دسته دوم، دسته اول و حتی لیگ برتر هم رخ داد و با هماهنگی ناظر و نماینده کمیته فوتسال، توپ ها عوض شد.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 6699

به "اعتراف کمیته فوتسال به کیفیت پایین توپ های لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف کمیته فوتسال به کیفیت پایین توپ های لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید