اعتراف دزد سریالی به 150 دزدی

به گزارش مجله سرگرمی، دزد لوازم خودرو که 150 فقره سرقت انجام داده بود، به همراه مال خر دستگیر شد و کوشش برای بازداشت متهم سوم پرونده ادامه دارد.

اعتراف دزد سریالی به 150 دزدی

به گزارش گروه وبگردی مجله سرگرمی، پانزدهم خرداد پرونده ای مبنی بر دستگیری یک مظنون به سرقت داخل خودرو در کلانتری 104 عباس آباد تشکیل و به دستور بازپرس دادسرای ناحیه 34 تهران، برای رسیدگی تخصصی به پایگاه سوم پلیس آگاهی ارجاع داده شد. گزارش اولیه کلانتری حکایت از آن داشت که مأموران گشت حین انجام مأموریت، به یک خودروی پراید با سه سرنشین مظنون شدند. راننده و سرنشینان پراید با مشاهده پلیس از محل متواری، اما با شلیک تیر هوایی، راننده خودرو به اسم اصغر دستگیر و اموالی شامل یک دستگاه لپ تاپ، سنگ فرز و سه حلقه لاستیک از داخل خودروی پراید کشف شد.

اصغر در تحقیقات پلیسی گفت: سه حلقه لاستیک را از متهم متواری به اسم رسول خریدم و او نیز این لاستیک ها را سرقت نموده بود و در شب دستگیری برای فروش نزد من آورد و دیگر اموال نیز برای همدستش به نام مجید است. در ادامه تحقیقات پلیسی، معلوم شد رسول از دزدان سابقه دار و حرفه ای در زمینه سرقت است. کارآگاهان پیروز به شناسایی صاحب اموال مسروقه شدند و تعیین شد سرقت ها به دست دو دزد متواری صورت گرفته است. شاکی با حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی، شرح داد دزدان با تخریب درِ منزلش اموالی شامل لپ تاپ، سنگ فرز و گوشی او را سرقت نموده اند.

  • ناپدید شدن نوعروس 20 ساله تهرانی / نرگس محمدی را دیده اید؟ + عکس

در ادامه مخفیگاه رسول شناسایی و او با هماهنگی های قضائی دستگیر شد. متهم در پلیس آگاهی به 150 فقره سرقت داخل خودرو و یک فقره سرقت منزل با همدستی یکی از دوستانش اعتراف کرد. سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت، با تأیید این خبر گفت: با توجه به شناسایی محل های سرقت، تا به امروز 95 مال باخته شناسایی شده اند و اقدامات برای دستگیری متهم متواری ادامه دارد.

منبع: شرق

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 14 شهریور 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 99710

به "اعتراف دزد سریالی به 150 دزدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف دزد سریالی به 150 دزدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید