اشتباهات فاحش تیم ملی مقابل بحرین، تاکتیک ویلموتس لو رفته بود

به گزارش مجله سرگرمی، مهدی پاشازاده در مصاحبه با خبرنگاران گفت: اگر بخواهیم درباره بازی ایران و بحرین تنها یک جمله بگوییم، آن جمله این است که؛ خوب نبودیم، اما مستحق شکست هم نبودیم. در واقع در این بازی سلسه اشتباهاتی داشتیم که در نهایت همین اشتباهات منجر به شکست ما شد. بحرین به خودی خود نمی توانست تیم ایران را شکست دهد و آنها از اشتباهات ما نهایت استفاده را بردند.

اشتباهات فاحش تیم ملی مقابل بحرین، تاکتیک ویلموتس لو رفته بود

مدافع پیشین تیم ملی گفت: بازیکنان ما در خط دفاعی اشتباهاتی داشتند و بارها به مهاجمان خطرناک تیم حریف موقعیت های خوب گلزنی دادند. بازیکنان ما در فاز دفاعی نه هماهنگ بودند نه تمرکز داشتند و این ضعف فاحش تیم ما در مواقع دفاع بود. یکی از همین اشتباهات هم منجر به آن ضربه پنالتی شد که با همان ضربه شکست خوردیم.

پاشازاده با اشاره به قضاوت بازی گفت: داوری بی نقص نبود و داور اشتباهاتی داشت. اما اشتباهات داور عامل شکست تیم ملی نبود. اگر تیم ملی ما مدعی است، باید طوری بازی کند که حتی اشتباهات داور هم باعث شکست آن نشود.

وی در خصوص اشتباهات تاکتیکی بیان داشت: در حالی که ویلموتس از سه مهاجم بلند قامت و سرزن در ترکیبش سود می برد اما تاکتیک او حرکت از عمق بود و این در حالی بود که بحرینی ها دست ما را خوانده بودند و کاملا عمق را بسته بودند. در معدود دفعاتی که بازیکنان ما از کناره ها دفاع حریف را دور زدند و سانتر کردند، ایجاد خطر شد اما باز هم دیدیم که تاکتیک اصلی تیم حرکت از عمق بود.

ملی پوش سابق کشورمان شرح داد: یکی از تعویض ها هم کاملا اشتباه بود. امید ابراهیمی بهترین بازیکن خط میانی بود و حاج صفی گزینه مناسبی برای تعویض بود. ضمن این که در آن دقیقه هم مسعود شجاعی باید به بازی گرفته می شد نه احمد نوراللهی. البته این نظر بنده است و در نهایت هم کاملا به نظر آقای ویلموتس احترام می گذارم.

پاشازاده در سرانجام خاطرنشان ساخت: امیدوارم این شکست را در بازی با عراق جبران کنیم و بتوانیم آب رفته را به جوی بازگردانیم.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 53342

به "اشتباهات فاحش تیم ملی مقابل بحرین، تاکتیک ویلموتس لو رفته بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتباهات فاحش تیم ملی مقابل بحرین، تاکتیک ویلموتس لو رفته بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید