ادعای عجیب مصطفوی درباره ضمانت دریافت فیفا از مسئولان فدراسیون فوتبال

به گزارش مجله سرگرمی، رئیس اسبق فدراسیون فوتبال گفت: فیفا از مسئولان فدراسیون فوتبال ایران تعهد یک میلیون دلاری بابت دروغ نگفتن گرفته است.

ادعای عجیب مصطفوی درباره ضمانت دریافت فیفا از مسئولان فدراسیون فوتبال

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، داریوش مصطفوی رئیس اسبق فدراسیون فوتبال در خصوص علنی شدن و شفاف سازی قراردادها، گفت: وقتی حدود 18 سال پیش طی یک شب لیگ را بدون زیرساخت، حرفه ای اعلام کردیم، عدم شفافیت به طور طبیعی به وجود می آید. کنفدراسیون فوتبال آسیا و سازمان جهانی فوتبال برای مقدمات حرفه ای شدن یک کشور صد ها کتاب نوشته اند، اما در ایران ورقی از آن خوانده نشده است.

او اضافه نمود: به اعتقاد فیفا ابتدا باید به کادر سازمان لیگ آموزش داده گردد، سپس آموزش مدیران باشگاه ها، بازیکنان و کادر فنی در اولویت است. ایراد ما این است که حتی یک قانون حرفه ای را هم ایجاد نکرده ایم. وقتی شفافیت در کار نیست، پنهان کاری به وجود می آید. هیچ کدام از تیم های ما ملزومات حرفه ای شدن را ندارند.

او ادامه داد: ما به فیفا دروغ گفته ایم و آن ها این موضوع را فهمیده اند. به همین دلیل افراد دیگری در راس کار قرار گرفتند و از آن ها تعهدی یک میلیون دلاری برای دروغ نگفتن گرفته اند. اهمیت فوتبال زیاد است، زیرا میلیون ها نفر به تماشای آن می نشینند.

مصطفوی بیان نمود: وقتی رئیس فدراسیون به جای جواب دادن فقط می خندد و 10 سال مسئول فوتبال بوده است، نمی توان به شفاف سازی امید داشت. آن چیزی که اکنون مهم است ایجاد شفاف سازی و قانون گذاری مناسب است. برای مثال یک کفاش را بجای دکتر در راس کار قرار ندهند. در فوتبال ایران نبود شفافیت باعث تخلفات زیادی تا این لحظه شده است. این موضوع شاید نشدنی باشد، اما باید از یک جایی آغاز گردد.

namasho.com: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 99797

به "ادعای عجیب مصطفوی درباره ضمانت دریافت فیفا از مسئولان فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای عجیب مصطفوی درباره ضمانت دریافت فیفا از مسئولان فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید