شروع ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیغام نور از 29 دی

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، به نقل از دانشگاه پیغام نور، امیرحسین بهروز با اشاره به شروع ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیغام نور از 29 دی ماه گفت: اطلاعیه مربوط به نحوه پذیرش و شرایط و ضوابط داوطلبان و نحوه درخواست پذیرش از موسسات و مدارک و سوابق موردنیاز، امروز 25 دی ماه 1397 به وسیله سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org منتشر می گردد.

شروع ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیغام نور از 29 دی

وی با اشاره به قانون پذیرش حداقل 85 درصد از ظرفیت پذیرش دانشجو در تمامی زیر نظام های آموزش عالی صرفاً براساس سوابق تحصیلی (بدون کنکور) که در اطلاعیه سازمان سنجش ذکر شده، اضافه کرد: طبق این اطلاعیه، پذیرش دانشجوی بدون کنکور در بهمن ماه 1397 و مهر ماه سال 1398 در دو بخش اعلام شده که بر این اساس داوطلبان واجد شرایط و متقاضی پذیرش بهمن ماه در دانشگاه پیغام نور می توانند از تاریخ 29 دی لغایت 6 بهمن ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش ضمن مطالعه اطلاعیه و آگاهی از نحوه پذیرش با مراجعه به دانشگاه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیغام نور اضافه کرد: اطلاعیه به انضمام دفترچه راهنمای پذیرش صرفا سوابق تحصیلی برای مهرماه سال 1398نیز، 17 بهمن ماه امسال توسط سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

وی اظهار داشت: زمان مراجعه داوطلبان برای اخذ پذیرش رشته محل های صرفا سوابق تحصیلی از 20 اسفند 97 تا اواخر مرداد 98 خواهد بود.

بهروز تاکید نمود: تمام متقاضیان اعم از داوطلبانی که در کنکور سراسری سال 97 ثبت نام کرده و یا نکرده اند می توانند در این مرحله شرکت نمایند. همچنین داوطلبان متقاضی پذیرش رشته محل های صرفا سوابق تحصیلی نیازی به شرکت در کنکور سراسری سال 1398 نیز ندارند.

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 10416

به "شروع ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیغام نور از 29 دی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیغام نور از 29 دی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید