300 هکتار از زمین فرودگاه آمل تصرف شد

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، عزت الله یوسفیان ملاء بعدازظهر چهارشنبه در اجلاسه شوراهای اسلامی استان با اشاره به طرح احداث فرودگاه در آمل مطرح کرد: زمین مدنظر اجرای این طرح 710 هکتار بود که 300 هکتار آن مورد تجاوز نهاده شد و اکنون 400 هکتار آن مانده است.

300 هکتار از زمین فرودگاه آمل تصرف شد

وی با بیان اینکه اولین قدم برای گردشگری توسعه راه است اضافه نمود: متاسفانه راه، ریل و فرودگاه مناسب در استان نداریم و برای توسعه زیرساخت ها در استان کوشش و برنامه ریزی کنیم.

یوسفیان ملا درباره انتخاب استاندار سابق مازندران به عنوان وزیر راه گفت: من جزو موافقان وی به عنوان وزیر ثبت نام کردم زیرا انتخاب وی به عنوان وزیر می تواند برای مازندران موثر باشد و اگر رای نمی آورد بازگشت ایشان به ضرر استان بوده است.

وی خواهان تجهیز پایگاه امداد هوایی و فرودگاه برای امدادرسانی در زمان بروز حریق شد و گفت: اعتبار مورد احتیاج برای این طرح نیز تهیه شده است.

یوسفیان ملا با تاکید براینکه مازندران را باید یکپارچه دید گفت: تمام راههای کشور چهار بانده است اما راههای هراز، فیروزکوه و کندوان همانند راه روستایی است.

نماینده مردم آمل در مجلس با بیان اینکه هزینه اجرای پروژه های راهسازی و ریلی در مازندران بالا است گفت: دو هزار و 900 کیلومتر خط ریلی در کشور وجود دارد اما حاضر نشدند خط ریلی شمال را در مازندران بازسازی نمایند.

وی اضافه نمود: 95 درصد آب سطحی استان کردستان مهار شده اما 95 درصد آب استان مازندران به دریا می ریزد و نتیجه استان کردستان این شد که دریاچه ارومیه خشک شده است.

وی با تاکید اینکه نباید نگاه جزیره ای به مازندران داشته باشیم درباره پروژه چهاربانده شدن هراز گفت: از 65 میلیارد تومان اعتبار 23 میلیارد تومان به 18 پیمانکار این پروژه داده شده است و طلب دارند.

نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به وظایف شوراهای اسلامی مطرح نمود: طبق قانون شوراهای عالی استان های اختیار ارائه لایحه به مجلس را دارند و باید اعضای شورا از این قدرت قانونی خود استفاده نمایند.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 6382

به "300 هکتار از زمین فرودگاه آمل تصرف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "300 هکتار از زمین فرودگاه آمل تصرف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید