یک قطعه دونه دونه دونه و نود دقیقه انتظار

به گزارش مجله سرگرمی، ابراهیم زاده هم مانند بسیاری از خوانندگان موسیقی که آداب برگزاری کنسرت را نمی دانند تا می توانست سخنرانی کرد. گاهی فراموش می کردی در سالن کنسرت هستی، فضا بیشتر شبیه همایش بود. آقای خواننده از همه چیز گفت، خاطره تعریف کرد، نصیحت کرد، متلک انداخت و به زعم خودش برای مخاطبانش دلبری کرد.

یک قطعه دونه دونه دونه و نود دقیقه انتظار

محسن ابراهیم زاده خواننده ای است که به ناگاه با کنسرت های متعددش در شهرستان ها شناخته شد و توانست به یکی از پرمخاطب ترین خوانندگان پاپ تبدیل گردد. او دیروز در آخرین اجرای پاپ جشنواره موسیقی فجر در برج میلاد کنسرت داشت. خواننده ای که در بهترین حالت، مخاطبانش تنها سه قطعه او را می شناسند و می توانند با او زمزمه نمایند و تنها ترانه ای که با آن شناخته شده ترانه ای است با این مضمون: دونه دونه دونه دونه- یه ستاره تو آسمونه همین و بس.

به گزارش شهروند، این را می شد از فضای کنسرتش در برج میلاد فهمید. از ثانیه های ابتدایی کنسرت تمام مخاطبان حاضر در برج میلاد درخواست خواندن این ترانه را داشتند. هر بار که می گفت قرار است ترانه بعدی را بخواند همه یکصدا فریاد می زدند دونه دونه و آقای خواننده که نه شناخت درستی از مخاطبانش داشت و نه استراتژی مناسبی، هر بار خواندن این ترانه را به بعدتر موکول می کرد. بخشی از این تقصیر و اشتباه می تواند متوجه تهیه نماینده یا مدیر برنامه های محسن ابراهیم زاده باشد.

این وظیفه هماهنگ نماینده یک خواننده است که تصویر درستی از مخاطبان داشته باشد، حداقل تصمیمی که می شد اتخاذ کرد این بود که این تنها ترانه محبوب خواننده دوبار خوانده گردد یک بار در میانه کنسرت و یک بار در انتها. این تصمیم می توانست فضای کنسرت را مقبول نگه دارد. اما از نیمه های کنسرت دوستداران ابراهیم زاده دیگر حس و حال نداشتند، بسیاری سالن را ترک کردند و سعادت شنیدن دونه دونه نصیب شان نشد.

نکته دیگر این که ابراهیم زاده هم مانند بسیاری از خوانندگان موسیقی که آداب برگزاری کنسرت را نمی دانند تا می توانست سخنرانی کرد. گاهی فراموش می کردی در سالن کنسرت هستی، فضا بیشتر شبیه همایش بود. آقای خواننده از همه چیز گفت، خاطره تعریف کرد، نصیحت کرد، متلک انداخت و به زعم خودش برای مخاطبانش دلبری کرد.

او خطاب به آنها که عقیده داشتند ابراهیم زاده پارتی کلفتی داشته که در ورزشگاه آزادی در میان صدهزار نفر خوانده، گفت بله من پارتی کلفتی دارم که نام او خداست. وی اظهار داشت تخصصش این است که انرژی ها را بیرون بکشد و از خدا می خواهد همان محسنی باشد که مخاطب می خواهد . محسن ابراهیم زاده خیلی چیزهای دیگر هم گفت که از حوصله این نوشته خارج است.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: زندگی امروز
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 13223

به "یک قطعه دونه دونه دونه و نود دقیقه انتظار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک قطعه دونه دونه دونه و نود دقیقه انتظار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید