گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، هادی رضایی: مسائل در مقایسه با انگیزه ورزشکاران ایران بسیار کوچک است

به گزارش مجله سرگرمی، سرپرست کاروان ایران در بازی های پاراآسیایی گفت: مسائل در مقایسه با امید و انگیزه ای که ورزشکاران ایران برای کسب افتخار دارند، بسیار کوچک است.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، هادی رضایی: مسائل در مقایسه با انگیزه ورزشکاران ایران بسیار کوچک است

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزون بالی همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی اندونزی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، هادی رضایی، سرپرست کاروان ایران در مورد شرایط ورزشکاران در دهکده مسابقات گفت: یک کاروان بزرگ، مسائل خاص خود را دارد اما خوشبختانه با همکاری سرپرستان، ورزشکاران و اعضای سفارت، توانستیم 330 نفر را در 170 اتاق اسکان دهیم. کلاس بندی ورزشکاران انجام شد و تمرینات آنها نیز در روز های گذشته به خوبی برگزار شده است. ورزشکاران خود را آماده مسابقات نموده اند کما اینکه بعضی مسابقات از صبح روز شنبه پیش از مراسم افتتاحیه شروع شده است.

وی در مورد امکانات دهکده گفت: امکانات دهکده در حد متوسط و خوب است، البته هدف ورزشکاران کسب افتخارآفرینی در این مسابقات برای میهن عزیزمان است و امکانات تأثیر چندانی در این افتخار آفرینی ها ندارد.

سرپرست کاروان خودباوری و امید در مورد چگونگی تغذیه ورزشکاران در روز های اخیر گفت: در دو روز ابتدایی استقرار ورزشکاران مسائلی وجود داشت اما با رایزنی سرپرستان و سایر کشور ها این مسائل تقریباً رفع شده است. به نظر من، مسائل اینچنینی در مقایسه با امید و انگیزه ای که این ورزشکاران برای کسب افتخار دارند، بسیار کوچک است.

رضایی اعلام نمود: خبرنگاران رسانه، ورزشکاران و مسئولان اجرایی سه ضلع یک مثلث هستند که همگی برای کسب موفقیت در ایام برگزاری مسابقات پاراآسیایی کوشش می نمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 26 بهمن 1398 بروزرسانی: 26 بهمن 1398 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 65049

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، هادی رضایی: مسائل در مقایسه با انگیزه ورزشکاران ایران بسیار کوچک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، هادی رضایی: مسائل در مقایسه با انگیزه ورزشکاران ایران بسیار کوچک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید