از اندونزی، موسوی: قطر سطح بالا کار کرد، امیدوارم همراه بسکتبال و واترپلو طلا بگیریم

مدافع وسط تیم ملی والیبال ایران با اشاره به اینکه قطر فراتر از انتظار کار کرد، گفت: امیدوارم همه رشته های ایران که این روزها بازی دارند، طلا بگیرند.

از اندونزی، موسوی: قطر سطح بالا کار کرد، امیدوارم همراه بسکتبال و واترپلو طلا بگیریم

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سید محمد موسوی ملی پوش والیبال ایران پس از صعود به فینال بازی های آسیایی 2018 اندونزی گفت: حساسیت بازی نیمه نهایی همیشه وجود دارد و تیم قطر بهتر از چیزی که انتظار داشتیم بازی کرد. فکر می کنم قطر یکی از تیم های سطح بالای حال حاضر آسیاست.

او ادامه داد: آنها اگر بدشانس نبودند و به ما نمی خوردند قطعا در فینال بازی می کردند. بازی قبلی تیم های چین تایپه تایپه و کره را هم دیدیم. این تیم می توانست آنها را شکست دهد.

موسوی اضافه کرد: بازیکنان ما خیلی خوب آغاز کردند و در آغاز کار بازی با روند نزدیک دنبال می شد اما به تدریج در ست های بعد اختلاف ایجاد کردیم تا توان خود را برای بازی فینال بگذاریم.

موسوی گفت: امیدوارم که والیبال و بسکتبال هر دو طلا بگیرند. شنیده ام واترپلو شانس مدال است و اگر بازی فردا را ببرد فینالیست می گردد. امیدوارم همه رشته هایی که این روزهای آخر بازی دارند طلا بگیرند. تا اینجا کاروان ایران خوب کار نموده است و طبق انتظار نتیجه گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 21 آبان 1397 شناسه مطلب: 1974

به "از اندونزی، موسوی: قطر سطح بالا کار کرد، امیدوارم همراه بسکتبال و واترپلو طلا بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از اندونزی، موسوی: قطر سطح بالا کار کرد، امیدوارم همراه بسکتبال و واترپلو طلا بگیریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید