کاهش غلظت آلاینده های هوای تهران در بعضی ساعات امروز

به گزارش مجله سرگرمی، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا در اواخر وقت امروز (11 آبان ماه) بر سرعت باد افزوده می گردد و با وجود افزایش حجم ترافیک انتظار می رود از غلظت آلاینده ها کاسته گردد.

کاهش غلظت آلاینده های هوای تهران در بعضی ساعات امروز

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، پیش بینی های صورت گرفته در شرکت کنترل کیفیت هوا حاکی از آن است که در صبح امروز (11 آبان ماه) با برقراری جو نسبتاً آرام همراه با ازدیاد تردد خودرو ها در نخستین روز هفته، غلظت ذرات معلق در بعضی مناطق افزایش یافته است و موجب کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

به تدریج با رشد ناپایداری روزانه و افزایش ابرناکی انتظار می رود از غلظت آلاینده ها کاسته گردد. اگرچه شرایط جوی پراکندگی آلاینده ها را محدود می نماید و پیش بینی می گردد در مناطق پرتردد وضعیت نامطلوب کیفیت هوا تا ساعات بعدازظهر استمرار داشته باشد.

در اواخر وقت امروز (11 آبان ماه) بر سرعت باد افزوده می گردد و با وجود افزایش حجم ترافیک انتظار می رود از غلظت آلاینده ها کاسته گردد. با این حال در بعضی مناطق پرتردد شاهد کاهش کیفیت هوا خواهیم بود.

با کاهش میزان ناپایداری جوی در ساعات اولیه فردا (12 آبان ماه) همراه با شروع تردد خودرو ها احتمال برقراری شرایط نامطلوب در پاره ای از مناطق پایتخت فراهم خواهد شد. به تدریج با افزایش سرعت باد تا بعدازظهر از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد.

در ساعات پایانی فردا (12 آبان ماه) با کاهش سرعت باد همراه با آسمان ابری و کاهش میزان ناپایداری جوی، احتمال افزایش غلظت آلاینده ها به ویژه ذرات معلق وجود دارد و کاهش کیفیت هوا در اکثر مناطق پایتخت پیش بینی می گردد.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین کیفیت هوای تهران طی 24 ساعت گذشته 83 و هوا در شرایط سالم بود. این شاخص هم اکنون 89 و هوا در شرایط سالم است.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 56688

به "کاهش غلظت آلاینده های هوای تهران در بعضی ساعات امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش غلظت آلاینده های هوای تهران در بعضی ساعات امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید