چگونه شلوارهای جین رنگی را در استایل سال نو ست کنیم؟

به گزارش مجله سرگرمی، با رسیدن فصل بهار و گرم تر شدن هوا تمایل به پوشیدن شلوار جین رنگی بیشتر می گردد. شلوارهایی که کوتاه تر هستند یا جنس نازک تری دارند در فصل بهار و تابستان بیشتر مورد توجه قرار می گیرند اما چگونه باید شلوار جین های رنگی را با لباس های مختلف ست کنیم؟ هنگام تصمیم گیری برای ست کردن نه تنها باید به بافت و طرح آن ها توجه کنیم بلکه رنگ لباس ها و شلوار را هم باید در نظر بگیریم.

چگونه شلوارهای جین رنگی را در استایل سال نو ست کنیم؟

اگر تا به امروز شلوارها برای راحتی در ست شدن با سایر لباس ها بیشتر به رنگ خنثی بودند، در سال تازه رنگ های شاد و پارچه های مختلف را امتحان کنید.

نباید طیف رنگی یکنواختی را برای شلوارهایمان انتخاب کنیم. در سال تازه شلوارهایی را امتحان کنید که از الگوی کلاسیک خارج باشند. هر چقدر شلوار رنگارنگ تر باشد بهتر است. سعی کنید رنگ هایی مانند بنفش، قرمز یا سبز روشن را هم برای شلوار امتحان کنید. نیازی نیست که این رنگ ها را با سایر لباس هایتان ست کنید. در ادامه مطلب چند نمونه از استایل هایی که با شلوار جین رنگی ایجاد می شوند را معرفی نموده ایم.

شلوار جین رنگی در استایل سال تازه

شلوار جین به یکی از لباس های ضروری در کمد لباس تبدیل شده است و برای هر موقعیتی مناسب است. قرمز، سبز، بنفش یا زرد رنگ هایی هستند که برای جین رنگی بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند. پیراهن های چهارخانه یا تاپ های طرح دار مکمل های بسیار خوبی برای شلوار جین هستند. علاوه بر این با کت چرم مشکی و کفش های کانورس هم به خوبی ست می شوند. جین های دارای سایه های نئونی برای افراد هوادار مد وسوسه انگیز هستند. قبل از انتخاب شلوار جین مورد علاقه خود به اندام خود و استایل لباس پوشیدن همراه آن دقت کنید. به صورت ایدئال باید دو جفت جین رنگی در کمد لباس خود داشته باشید که بر اساس موقعیت و شرایط بتوانید آن را ست کنید. هنگام پوشیدن شلوار جین رنگی به مطابقت رنگ ها توجه داشته باشید. از رنگ های روشن اجتناب کنید. بلوزهای طرح دار مشکی و سفید انتخاب خوبی برای شلوار جین های نئونی هستند. از اکسسوری های حجیم و رنگارنگ هم در استایل خود استفاده نکنید.

  • چگونه از رنگ بنفش در استایل های زنانه و مردانه بهره ببرید؟

شلوار جین های رنگی را چه زمانی بپوشیم؟

شلوار جین های نئونی رنگی را همه جا می توانید بپوشید نکته مهم این است که احساس راحتی داشته باشید. بر خلاف آنچه به نظر می رسد، این شلوارها با لباس های شیک هم پوشیده می شوند. برای چنین موقعیتی از یک جفت شلوار جین اندامی استفاده نموده و آن را با کفش های رنگ تیره و کت مشکی ست کنید. توجه داشته باشید که اکسسوری ها باید به صورت کامل با استایل ست باشند. از جواهرات کوچک اما زیبا بهره ببرید.

یکی از مهم ترین ترندهای تابستان سال تازه شلوار جین رنگی است. محبوب ترین رنگ ها رنگ های گرم مانند قرمز، زرد، نارنجی هستند. رنگ های سرد در این دسته قرار نمی گیرند و تنها شرط لازم این است که تناژ رنگ ها تا حد ممکن شاد باشد.

شلوار جین آبی

رنگ های متنوعی از آبی وجود دارند که می توانید از میان آن ها شلوار جین مورد علاقه خود را انتخاب کنید. از آبی کهربایی پررنگ تا آبی کمرنگ هرچیزی را می توانید انتخاب کنید. یکی از رنگ های ترند این فصل آبی فیروزه ای است که لباس های دیگر به راحتی با آن ست می شوند.

شلوار جین مشکی

شیک ترین روش ست کردن، هماهنگی لباس ها با جین مشکی است. فرقی نمی نماید که کفش پاشنه بلند یا راحت بپوشید، با جین مشکی استایل بسیار زیبایی خواهید داشت. جین مشکی به راحتی با هر استایلی ست شده، به فرد اعتمادبه نفس داده و تیپ های بسیار مختلفی با آن ایجاد می شوند. اگر در پی تیپ غیررسمی هستید شلوار جین مشکی خود را با پیراهن بپوشید. در استایل اسمارت کژوال که نوعی استایل نیمه رسمی راحت است، هم می توانید از جین رنگی بهره ببرید اما فقط با بلوزهای شیک یا کت های تیره رنگ باید آن را ترکیب کنید. بنابراین شلوار جین فاق بلند مشکی مورد علاقه خود را انتخاب نموده و در پی یک پیراهن یا تاپ سفید و کت تیره رنگ باشید. ترکیبی که هیچگاه از مد نمی افتد برای زمانی که نمی دانید باید چه لباسی بپوشید، ترکیب سفید و مشکی است. کافی است برای این استایل یک جفت جین مشکی را با تاپ سفید ترکیب نموده، با کت اورسایز، کفش جلو بسته پاشنه کوتاه و عینک ست کنید.

شلوار جین زرد

زرد رنگی برای افراد دارای اندام درشت و برجسته است. همه افراد برای پوشیدن این رنگ به ویژه برای شلوار مشتاق نیستند، اما افرادی که این رنگ را انتخاب می نمایند تیپ بسیار خوبی خواهند داشت. ترکیب ایمن با این شلوار همچنان مشکی است، اما می توان با رنگی از طیف خاکستری یا تاپ سفید هم آن را ست کرد.

شلوار جین نارنجی

در صورت انتخاب شلوار جین نارنجی می توانید آن را با سفید، مشکی، رنگ های نود، قهوه ای یا طیف رنگی مختلف نارنجی از پررنگ تا کمرنگ ست کنید.

  • 10 ترند مجذوب کننده رنگ موی عید 1401 که حتما باید امتحان کنید

شلوار جین سفید

شلوار جین سفید از سال ها قبل در ترند لباس پوشیدن خانم ها وجود داشته است. گاهی ست کردن این شلوار با لباس های دیگر سخت است اما زمانی که بتوانید آن را با سایر لباس های خود ست کنید هیچگاه آن را کنار نخواهید گذاشت. شلوار جین سفید جزو استایل سال تازه است. هنگامی که نمی دانید باید با شلوار جین سفید خود چه لباسی بپوشید فکر کنید که از شلوار جین آبی پررنگ خود استفاده می کنید و تیشرت یا تاپی که همواره با شلوار آبی خود می پوشیدید را با این شلوار بپوشید.

شلوار جین سفید بسیار کاربردی است و با همه چیز از تیشرت ابریشمی تا بلوز، پیراهن، کت، کفش پاشنه بلند یا صندل تخت ست می گردد. در ادامه چند نکته کاربردی برای ست کردن شلوار جین سفید در بهار و تابستان سال تازه معرفی نموده ایم.

  • شلوار جین بوت کات اندامی (تا بالای مچ) بسیار زیبا است و با همه اندام ها ست می گردد. فقط خانم هایی که پاهای کوتاه تری دارند باید از پوشیدن این شلوار اجتناب نمایند زیرا این نوع شلوار جین پاها را کوتاه تر هم نشان می دهد.
  • شلوار جین سفید رنگی انتخاب کنید که از جنس ضخیم تری تهیه شده باشد. تنها نکته منفی در خصوص شلوار جین سفید این است که می تواند بدن نما باشد.

استایل تک رنگ سفید هیچ گاه از مد نمیفتد. علاوه بر این، انتخاب لباس برای آن هم ساده تر است. این استایل نه تنها برای بهار و تابستان بلکه برای همه فصل ها مناسب است. در صورتی که فرد فعال و پر جنب وجوشی هستید و همواره عجله دارید، از استایل تک رنگ سفید بهره ببرید. لباس های تک رنگ سفید تاثیر لاغرنماینده ای دارند که عالی است. بعلاوه در صورتی که ریزاندام هستید باعث می گردد قد بلندتر به نظر برسید. از سوی دیگر در صورتی که قد بلند هستید و فقط می خواهید استایل شیکی با لباس های تک رنگ داشته باشید، می توانید با اضافه کردن یک بند به رنگ متضاد، یکنواختی استایل را از بین ببرید. تیپ تک رنگ استایل شیکی را ایجاد می نماید.

نخستین استایل از یک شلوار جین سفید به همراه تیشرت ساده به هر رنگی تشکیل می گردد. کفش های این استایل باید به رنگ خنثی باشند. این ترکیب غیر رسمی است و می تواند در استایل روزمره استفاده گردد. برای تیپ شیک تر یک پیراهن ابریشمی به همراه شلوار خود پوشیده و از کفشی که به رنگ تیره مانند سرمه ای یا مشکی است بهره ببرید.

قوانین پوشیدن شلوار جین سفید

  • مدل های مختلفی را انتخاب کنید. شلوار جین های سفید رنگ اندامی محبوبیت بسیار زیادی دارند، اما باید در کمد لباس خود مدل های دیگری از شلوار جین سفید هم داشته باشید.
  • استایل تک رنگ را امتحان کنید. سال های سال رنگ سفید در ترند بهار و تابستان قرار داشت. به همین علت است که استایل تمام سفید می تواند با هر چیزی ست گردد. شلوار جین سفید رنگ خود را با تیشرت یا بلوز سفید ست کنید. مطمئن شوید که لباس بالاتنه هم همان تناژ سفید رنگ شلوار را داشته باشد، در غیر اینصورت تفاوت آن ها به صورت کامل آشکار خواهد بود.
  • قطعه دیگری را برجسته کنید. شلوار جین های سفید برای ایجاد پایه خنثایی که یک قطعه لباس دیگر را برجسته می نماید بسیار کاربردی هستند. به عنوان مثال کتی که رنگ روشن دارد هنگام پوشیدن با شلوار جین سفید ظاهر بسیار زیبایی ایجاد خواهد نمود.
  • شلوار جین سفید را با کفش های رنگ نود ست کنید. یکی از بزرگ ترین نگرانی ها در خصوص پوشیدن شلوار جین سفید این است که در صورتی که پاهای خیلی بلندی ندارید باعث شوند کوتاه تر به نطر برسید. اما این برداشت اشتباه است و در صورتی که کفش مناسبی انتخاب کنید می توانید بدون توجه به قد این شلوار را بپوشید. کفش های به رنگ نود را انتخاب کنید که کشیده و باریک هستند یا کفش های پاشنه بلندی به رنگ نود بپوشید که پنجه باریکی دارند.

در سرانجام

در این مطلب با نحوه ست کردن شلوار جین رنگی در استایل عید 1401 آشنا شدیم. آیا شما جزو هوادارهای شلوار جین رنگی هستید؟

منابع: Latest Trend Fashion, Latest Trend Fashion

منبع: دیجی استایل
انتشار: 21 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 164307

به "چگونه شلوارهای جین رنگی را در استایل سال نو ست کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه شلوارهای جین رنگی را در استایل سال نو ست کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید