پرسپولیس مدرک جدید رو کرد

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه پرسپولیس، پیرو پیگیری و نامه نگاری باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در مورد حمله به کاروان سرخپوشان در اصفهان، مدارک و اسناد جدیدی به سازمان لیگ ارسال شد.

پرسپولیس مدرک جدید رو کرد

از سوی باشگاه پرسپولیس، نامه ای به انضمام مدارکی از افراد بازداشت شده که در اصفهان به سر می برند، در ارتباط با حادثه حمله به کاروان پرسپولیس در اصفهان، به همراه عکس هایی از ارتباط احتمالی این دو نفر با یک باشگاه لیگ رجحان به عنوان مدارک جدید به سازمان لیگ ارسال شد.

باشگاه پرسپولیس به جهت حمایت از خواسته طرفداران و همچنین جلوگیری از تکرار این موارد و اتفاقات برای سرخپوشان و اینکه بدون تردید بعضی به دنبال مسائل خاص و ایجاد حادثه مرگبار بودند و رفتار آن ها تهدید جانی برای سرخپوشان محسوب می شد، این پرونده را با جدیت تمام و از طرق مختلف پیگیری می نماید و به دنبال آن است که نتیجه گیری کاملی در این زمینه داشته باشد.

حق طرفداران پرسپولیس و تمام طرفدارانی که با جان و دل از تیم های محبوب خود حمایت می نمایند، این است که از جزئیات پرونده و پیگیری های باشگاه پرسپولیس اطلاع داشته باشند.

امید است، سازمان لیگ و کلیه عوامل ورزش و فوتبال برای جلوگیری از این اقدامات ناپسند و مرگبار که عواقب جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت، اقدامات لازم و جایز را انجام دهند و هر چه زودتر رای قاطع خود را با در نظر دریافت اشد مجازات برای عاملان و عوامل محرک این حادثه اعلام نمایند.

جا دارد از طرفداران پرسپولیس و سایر تیم ها که برای شناسایی این افراد و عوامل پشت پرده آن به یاری باشگاه آمدند، قدردانی کنیم.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: فرارو
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 148830

به "پرسپولیس مدرک جدید رو کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس مدرک جدید رو کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید