خاتمه رسمی دوران خادم و ورود مدیر عملیاتی برای یک آزمون بزرگ

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، کلاف سردرگم انتخابات فدراسیون کشتی از بعد از استعفای رسول خادم و دوران سرپرستی حمید بنی تمیم، تا واپسین روزهای سرپرستی بهروز نعمتی در کشتی هر روز پیچیده تر می شد. از سویی دیگر عدم تایید صلاحیت سه چهره بزرگ و نامدار کشتی ایران به عنوان کاندیدای ریاست فدراسیون هم بر وخامت اوضاع اضافه نمود تا اینکه انتها علیرضا دبیر توانست با احراز صلاحیت از سوی مراجع ذیصلاح، وارد گود انتخابات گردد.

خاتمه رسمی دوران خادم و ورود مدیر عملیاتی برای یک آزمون بزرگ

این در حالی بود که تا قبل از احراز صلاحیت علیرضا دبیر و غیاب امیرضا خادم، بعضی اهالی کشتی انتظار پیروزیت قاطع حمید بنی تمیم در انتخابات مجمع را داشتند و معتقد بودند با انتخاب بنی تمیم، دوران مدیریت رسول خادم هم تداوم خواهد یافت. میراث 9 ساله ای که رسول خادم و همکارانش در فدراسیون کشتی بر جای گذاشتند و امیدوار بودند بعد از این هم برای چهار سال بعد به مدیری از جنس خودشان سپرده گردد.

حضور دقیقه نودی دبیر همه چیز را تغییر داد

اما علیرضا دبیر با حضور دقیقه نودی در جمع کاندیداها و کسب آرای لازم جهت احراز پست ریاست فدراسیون تمام معادلات را بر هم زد و در واقع مهر خاتمهی بر دوران رسمی خادم و همکارانش کوبید. حالا دبیر صاحب میراثی شده که تا چندی پیش در سلطه رقبایش بود و حالا او باید کم و کاستی ها را رفع و نقاط قوت را بارور سازد.

علیرضا دبیر بارها در اظهارات قبل و بعد از انتخابات مجمع بر این موضوع تاکید داشت که کشتی ایران با چالش مالی روبرو است و وی به عنوان یک مدیرعملیاتی باید راهکاری سازنده ای را طراحی و اجرایی کند. البته این ادعا چندان هم دور از ذهن نیست، چراکه دبیر با توجه به دوران حضورش در شورای شهر تهران و کسب تجارب ارزشمند مدیریت شهری می تواند در زمینه جذب اسپانسر و درآمدزایی در عرصه کشتی بسیار پیروز ظاهر گردد. به ویژه آنکه خودش نیز بارها در جمع اعضای مجمع بر بحث ایجاد درآمد پایدار در کشتی تاکید نمود و گفت: اینکه مدام گفته می شد برای اداره امور کشتی، این بانک و آن بانک را می آوریم کار درست نیست و کشتی نیازمند یک درآمد پایدار است.

گذر از خوان اول

آنچه مسلم است علیرضا دبیر به رغم پیروزیت در انتخابات فدراسیون کشتی، فعلاً از خوان اول گذر نموده و روزهای سخت و پر فراز و نشیبی را پیش رو دارد. روزهایی که به گفته خودش باید اهالی کشتی با کنار گذاشتن کدورت های مختلف، دست به دست هم دهند و او را در گذر از این جهت پر فراز و نشیب همراهی و حمایت نمایند.

به هر حال کشتی ایران از روز 26 تیرماه با انتخاب علیرضا دبیر به عنوان رئیس فدراسیون وارد دوران تازه ای شده که این قهرمان ملی و مدیر باتجربه باید بتواند از پس سختی ها و ناملایمات آن بر آید. سختی هایی که پیش از این بزرگان و مدیران نامداری را از میدان ریاست به در نموده و حواشی آن کمتر حریف مقاومی را در برابرش دیده است.

به گزارش خبرنگاران، مجمع انتخابات ریاست فدراسیون کشتی روز چهارشنبه در محل آموزشگاه ملی المپیک برگزار گردید که در نهایت علیرضا دبیر با کسب 31 رأی برای چهار سال به عنوان رئیس فدراسیون کشتی انتخاب شد. علیرضا دبیر، حمید بنی تمیم، سید اصغر آزوره، جاسم امیری، علی اکبر جیره، محمدرضا صالحی و عبدالمهدی نصیرزاده کاندیداهای حضور در انتخابات فدراسیون کشتی بودند که با انصراف سایر کاندیداها دبیر، آزوره، نصیرزاده و بنی تمیم به رأی گیری نهایی راه یافتند.

در خاتمه رأی گیری دور اول، علیرضا دبیر 18 رأی، اصغر آزوره 2 رأی، بنی تمیم 11 رأی و عبدالمهدی نصیرزاده 12 رأی کسب کردند تا علیرضا دبیر و نصیرزاده به دور دوم راه پیدا نمایند. در دور دوم هم علیرضا دبیر با کسب 31 رأی از نصیرزاده با 12 رأی پیش افتاد و در نهایت به عنوان رئیس چهار سال آینده فدراسیون کشتی انتخاب شد.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 32658

به "خاتمه رسمی دوران خادم و ورود مدیر عملیاتی برای یک آزمون بزرگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه رسمی دوران خادم و ورود مدیر عملیاتی برای یک آزمون بزرگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید