(ویدیو) لب خوانی از مهدی رحمتی در حاشیه بازی جنجالی

به گزارش مجله سرگرمی، دو تیم پیکان و شهرخودرو در دیدار معوقه هفته دوم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند و درنهایت این تیم مهدی تارتار بود که پیروز شد تیم مهدی رحمتی را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد.

(ویدیو) لب خوانی از مهدی رحمتی در حاشیه بازی جنجالی

بعد از این دیدار و در کنفراس مطبوعاتی پس از مسابقه مهدی رحمتی با گله از وقت تلف کردن پیکانی ها گفت: من عادت دارم به بزرگ تر احترام بگذارم و باید سعی کنیم به کسی که جوان تر است چیز های جدید یاد بدهیم. یک بار در بازی مس کرمان و راه آهن، ما روبه روی هم بازی می کردیم و آنجا یاد گرفتم که اگر بازیکنی خودش را زمین انداخت، فیرپلی (بازی جوانمردانه) انجام ندهم. این را از سرمربی تیم حریف یاد گرفتم و امروز هم وقتی آن ها خودشان را زمین می انداختند، ما فیرپلی را اجرا نکردیم ما هم اگر روی زمین افتادیم هیچ تیمی برای ما بازی جوانمردانه نکند، چون فوتبال مردانه است. اگر قرار است برخورد نباشد، منچ بازی می کنیم! ما بهتر است فوتبال بازی کنیم و به جای سه امتیاز به دنبال اخلاق باشیم.

مهدی تارتار نیز در نشست خبری بعد از مسابقه نیز در پاسخ به سوالی درمورد وقت تلف کردن تیم خود گفت: آن هایی که من را می شناسند می توانند شهادت بدهند که هیچ گاه نگفته ام با زمین انداختن خود، وقت را تلف کنید. وقت تلف کردن، تاکتیک دارد و ما باید با تاکتیک وقت تلف کنیم. به خاطر اینکه فقط با یک گل از حریف پیش بودیم و با توجه به تفکرات سابق، یکی دو مورد رخ داد که بازیکنان ما خود را به زمین انداختند که من اصرار داشتم سریع به بازی برگردند. البته دروازه بان ما گرفتگی پا داشت. برخی فکر می کنند ما علامت داریم. می توانید بروید از بازیکنان سابق من بپرسید.

دیدار دو تیم پیکان و شهرخودرو قرار بود روز شنبه برگزار شود، اما به علت بارش شدید باران پس از گذشت چند دقیقه از شروع مسابقه به تعویق افتاد و یک شنبه برگزار گشت.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: فرارو
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 121294

به "(ویدیو) لب خوانی از مهدی رحمتی در حاشیه بازی جنجالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدیو) لب خوانی از مهدی رحمتی در حاشیه بازی جنجالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید