نادر دست نشان: اگر نتیجه نگیریم باید به حساب بدشانسی و قضا و قدر بگذاریم، چاره تیم ما گل نخوردن است

به گزارش مجله سرگرمی، نادر دست نشان، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود چاره بهبود اوضاع این تیم و نتیجه دریافت سرخپوشان رشتی را گل نخوردن دانست.

نادر دست نشان: اگر نتیجه نگیریم باید به حساب بدشانسی و قضا و قدر بگذاریم، چاره تیم ما گل نخوردن است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران از رشت، نادر دست نشان پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر گفت: قبل از بازی هم گفته بودم که بازی سنگینی است، به این دلیل که ما در شرایط بدی هستیم و تمام بازی ها برای ما فینال گونه است. دلیل دیگر هم باخت غیرمنتظره فولاد مقابل صنعت نفت بود که گفتم کار ما را سخت تر می نماید. متأسفانه پیش بینی ما درست از آب درآمد.

وی در ادامه اضافه کرد: در نیمه اول دو گل خوردیم که روی اشتباهات خودمان بود. سُر خوردن و زیر توپ ماندن، از آن اشتباهات نادر در فوتبال است که نصیب ما شد. به جز این دو مورد دروازه بان ما با موقعیت جدی روبرو نشد. در دقایق دیگر بازی حتی شیمبا که مهاجم نوک آنها بود برای دفاع کردن به نقطه عقب زمین می آمد. ما ارسال، عمق، شوت زدن، ارسال و تمام تاکتیک ها را برای گل زدن اجرا کردیم. با این حال من خودم یکی از بی برنامه ترین بازی های فولاد را دیدم به طوری که یک کرنر داشتیم و دو نفر از ما برای زدن کرنر کوتاه رفتند و آنها هفت نفر روی خط رفتند تا دفاع نمایند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطر نشان کرد: تا به حال چنین فوتبالی را از استان خوزستان ندیده بودم. متأسفانه در این بازی شکست خوردیم، اما من به بازیکنانم افتخار می کنم که نمایش خوبی داشتند. در این بازی رجحان مان را در زمین به فولاد دیکته کردیم و امیدوارم بتوانیم در بازی های باقیمانده امتیاز بگیریم.

قطبی در واکنش به طرح این موضوع که به نظر می رسد چاره نتیجه دریافت این تیم گل نخوردن است، چراکه در خط حمله سپیدرود خوب کار می نماید و افشین قطبی هم بازی سپیدرود در نیمه دوم را ستوده است، اما گویا تیم او بدشانسی هم دارد، اعلام نمود: سپاسگزارم از نگاه شما و همین طور از نقطه نظرات آقای قطبی. واقعاً بچه های ما فوتبال خوبی بازی کردند و حتی در نیمه اول هم به جز آن دو اشتباه خوب بودیم. تمام کوشش ما این بوده که بازیکنان ما مقابل تیم های بزرگ لیگ برتر بدون ترس و وحشت بازی نمایند و این کار مهمی بود. با این حال چاره ما واقعاً گل نخوردن است و در طول هفته در هر تمرین 45 دقیقه روی کارهای دفاعی کار کردیم. کارمان در این زمینه زمان می برد و سرمایه ما هم همین است. تعداد نفرات ما هم کم است و بازیکنی برای جایگزینی نداریم. در روز غیبت میلاد قربان زاده در دفاع چپ واقعاً کار سختی داشتیم که نفراتی را برای این پست گذاشتیم تا بتوانیم بازیکن مناسبی را پیدا کنیم. با این حال باید بازهم روی این مسئله کار کنیم.

دست نشان در واکنش به این سؤال که چرا از بازیکنان جوان استفاده کرد و بازیکنان باتجربه را از ابتدا بازی نداده بود، گفت: این نظر شماست و نظر نفرات دیگری هم می تواند باشد، اما ما برای هر بازی با توجه به شیوه بازی تیم حریف کار می کنیم. تعویض ها به همین شکل انجام می گردد. شاید اگر تعویض های دیگری هم می کردیم و بازیکنان جوان را به عنوان تعویضی به زمین می فرستادیم، باز این سؤال را می پرسیدید که چرا آنها را از ابتدا بازی ندادید. به همین دلیل ما سعی کردیم با نیروی جوانی و انگیزه این بازیکنان به نتیجه برسیم. اگر نتوانستیم نتیجه بگیریم و به گل برسیم، باید ما هم آن را به حساب بدشانسی و قضا و قدر بگذاریم.

سپیدرود در دقایق ابتدایی خوب بازی نمی نماید و پس از دریافت گل روند تغییر می نماید و به دنبال گل زدن است. از طرفی مشکل گل نکردن پنالتی ها به این تیم ضربه زده است که در بازی با پرسپولیس هم یک پنالتی از دست رفت.، وی در پاسخ به خبرنگاری که این موضوع را بیان کرد، گفت: حرف شما کاملاً درست و منطقی است. این مسئله ای است که بازیکنان ما دارند و باید بیشتر از گذشته با شهامت و فکر بازی نمایند. در تمام بازی های اخیر آن طور که باید روی این مسئله کار نکردیم. چرا تیم باید در نیمه دوم به این اندازه منقلب گردد و با شهامت بیشتری بازی کند؟ این نشان می دهد که وضعیت بازیکنانم خوب است، اما باید بیشتر از این شهامت داشته باشیم. با این حال از بدشانسی پنالتی ما هم به تیر نشست و آن را از دست دادیم. شاید اگر آن توپ گل شده بود، شرایط بهتر بود و نتیجه هم تغییر می کرد.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود در خصوص قضاوت علیرضا فغانی و اعتراض هایی که به نحوه قضاوت او داشت، گفت: فغانی بهترین داور آسیا و دنیاست. با این حال اشتباه برای هر داوری پیش می آید. شاید نظر ما این بود که در نیمه اول یک پنالتی به سود ما باید گرفت می شد و این فقط نظر ما بود و آقای فغانی این نظر را نداشت. شاید اگر آن پنالتی را گرفته بود، زمانی که بازی بدون گل مساوی بود، ما یک بر صفر پیش می افتادیم و شرایط تغییر می کرد. در نیمه دوم هم فکر می کنیم شش دقیقه وقت اضافه بود که بازیکنان مصدوم شدند و روی زمین افتادند و شش تعویض هم بود، اما داور چهار دقیقه وقت اضافه گرفت. با این حال کمیته داوران خودش این مسائل را آنالیز می نماید و نظر می دهد و ما هم مسائل داوری را به خود آنها می سپاریم و فقط نظرمان را می گوییم.

دست نشان در واکنش به این سؤال که بعضی بازیکنان سپیدرود مانند حسین ابراهیمی خوب نبودند و شاید بهتر بود محمدرضا مهدوی از ابتدا بازی کند و چرا در بازی های اخیر ترکیب این تیم با تغییرات روبرو شده است و ترکیب ثابتی وجود ندارد، گفت: برخلاف نظر شما، حسین ابراهیمی خوب بود و ضعیف بازی نکرد. مشابه این حرف شما که درست نیست، این می گردد که می گویید لوکا در دفاع چپ بازی نکرد، اما او دقیقاً در دفاع چپ بازی کرد. مشکل این است که شما یک زمین چمن مصنوعی در این شهر دارید که عامل بزرگ مصدومیت هاست. مهدوی در این مسابقه از ابتدا بازی نکرد و حسین ابراهیمی در زمین بود. مهدوی به دلیل سرما خوردگی دو جلسه در این هفته تمرین نکرد و در نیمه دوم به زمین آمد. دلیل اینکه او از ستاره های بازی امروز بود، شیوه بازی ما بود که عرصه را برای حریف تنگ نموده بودیم.

وی در خاتمه توضیح داد: در نیمه دوم ما آنقدر روی فولاد فشار آوردیم که وقتی مهدوی به زمین آمد، فشار دفاعی روی او نبود. از طرفی حسین ابراهیمی بازی بسیار خوبی انجام داد و فشار زیادی روی فولادی ها آورده بود، آن هم در نیمه اول که فولادی ها جان داشتند و با ارسال های بلند و مستقیم فشار زیادی روی دروازه ما آوردند. با این حال حسین ابراهیمی خیلی خوب بود، یک پاس گل به حسین شنانی داد و از عملکرد او راضی هستیم. خواهشاً در خصوص اینکه کدام بازیکن در زمین باشد یا نه، اختیار را به من و کادرفنی ام بدهید. اینکه هرکسی دوست داشته باشد بازیکن مورد علاقه اش در ترکیب باشد، درست نیست و ما هم نمی توانیم با فریاد طرفداران از دقیقه 20 که بخواهند حسین ابراهیمی تعویض گردد و مهدوی بازی کند، تعویضی انجام بدهیم. اینگونه نیست و من هم اکنون نمی توانم بگویم اگر کوروش ملکی به جای ایمان صادقی بازی می کرد، دو گل دریافت نمی کردیم یا اگر میثم تهیدست را بازی نمی دادیم، وسط زمین سُر نمی خورد که آن توپ تبدیل به گل گردد. این صحبت ها درست نیست و حداقل در این یک مورد اجازه بدهید من استقلال داشته باشم.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 20985

به "نادر دست نشان: اگر نتیجه نگیریم باید به حساب بدشانسی و قضا و قدر بگذاریم، چاره تیم ما گل نخوردن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نادر دست نشان: اگر نتیجه نگیریم باید به حساب بدشانسی و قضا و قدر بگذاریم، چاره تیم ما گل نخوردن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید