محک جدی آزادکاران در تورنمنت روسیه، دلیل حذف قیاسی از لیست اعزام

به گزارش مجله سرگرمی، ابراهیم مهربان پیش از اعزام تیم منتخب کشتی آزاد کشورمان به به تورنمنت بین المللی جام آلانز روسیه به خبرنگاران گفت: نفرات منتخب طبق برنامه امروز به روسیه اعزام می شوند که این تورنمنت با توجه برنامه های کادر فنی می تواند اهمیت بسزایی در شناخت بیشتر ما از بچه ها و محک خوردن آنها در برابر رقبای خارجی داشته باشد.

محک جدی آزادکاران در تورنمنت روسیه، دلیل حذف قیاسی از لیست اعزام

وی در مورد سطح کمی و کیفی این تورنمنت توضیح داد: همیشه تورنمنت هایی که درروسیه برگزار می گردد از سطح کیفی خوبی برخوردار است به ویژه اینکه تورنمنت جام آلانز قرار است در قفقاز برگزار گردد که منطقه ای کشتی خیز در روسیه به حساب می آید.

مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در مورد خط خوردن مرتضی قیاسی از تیم اعزامی به روسیه نیز گفت: بحث خط خوردن مطرح نیست و حذف نام قیاسی از جمع آزادکاران اعزامی به هیچ عنوان دلیل فنی نداشت. این اعزام طبق تفاهم نامه بین فدراسیون های کشتی ایران و روسیه صورت می گیرد و از آنجایی که تمام هزینه های تیم ایران توسط میزبان پرداخت می گردد باید در هر وزن یک کشتی گیر را اعزام می کردیم. به همین دلیل نتوانستیم در وزن 65 کیلوگرم دو کشتی گیر را معرفی کنیم و به ناچار نام قیاسی از لیست خارج شد.

به گزارش خبرنگاران، رقابت های بین المللی کشتی جام آلانز روسیه روزهای 15 تا 17 آذرماه در ولادی قفقاز روسیه برگزار می گردد. ترکیب تیم منتخب کشتی آزاد ایران که ساعت 11 امروز (پنجشنبه) به روسیه اعزام می گردد به توضیح زیر است:

57 کیلوگرم: علیرضا سرلک

61 کیلوگرم: مجید داستان

65 کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی

92 کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی

97 کیلوگرم: عباس فروتن

125 کیلوگرم: امیرحسین زارع

مربیان: ابراهیم مهربان و اویس ملاح

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

namasho.com: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 62307

به "محک جدی آزادکاران در تورنمنت روسیه، دلیل حذف قیاسی از لیست اعزام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محک جدی آزادکاران در تورنمنت روسیه، دلیل حذف قیاسی از لیست اعزام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید