قانون منع به کارگیری بازنشستگان موجب جوان گرایی در ساختار می گردد

به گزارش مجله سرگرمی، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ضمن استقبال از اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در صورت تصویب، اظهار کرد: خوشبختانه تعداد مدیران و معاونان مشمول این قانون در سازمان زیاد نیستند اما اجرای این قانون موجب جوان گرایی در ساختار می گردد که به آن احتیاج است.

قانون منع به کارگیری بازنشستگان موجب جوان گرایی در ساختار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از چمدان، قانون منع به کارگیری بازنشستگان منتظر رأی نهایی شورای نگهبان است که در صورت تأیید این نهاد نظارتی، تعدادی از استانداران، معاونین وزرا، سفرا و شهرداران و سایر مدیران در سازمان ها و ارگان ها و…بازنشسته تلقی شده و باید از سِمت و پست خود کناره گیری نمایند.

علی اصغر مونسان در حاشیه بازدید از سایت چمدان در روز خبرنگار در پاسخ به این پرسش که مشخصاً چه تعداد از مدیران و معاونان سازمانی و استانی در صورت تأیید این قانون باید با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خداحافظی نمایند، گفت: اگر این قانون به تصویب شورای نگهبان برسد و ابلاغ گردد ما قطعاً آن را به اجرا در خواهیم آورد. خوشبختانه در دستگاه اجرایی ما تعداد بالایی از معاونان و مدیران کل ستادی و استانی را در برنخواهد گرفت. در خصوص معاونان همین چند نفری را که نام بردید در فهرست هستند که علی القاعده باید به قانون عمل کرد و این همکاران نیز آمادگی لازم را دارند چنانکه همان روزی که مجلس شورای اسلامی در خصوص این قانون تصمیم گرفت، همگی به من اعلان آمادگی کردند. ما هم در خصوص هر کس که مشمول این قانون گردد پیگیری های لازم را خواهیم کرد.

او با اشاره به این که فهرست مشمولان این قانون تهیه شده و در انتظار نظر نهایی شورای نگهبان است، اضافه نمود: در خصوص افرادی مانند جناب اقای دلاور بزرگ نیا مدیرکل استان تهران که نام بردید، بعضی افراد می توانند بازنشسته شوند از جمله ایشان اما هنوز بازنشسته نشده اند توجه داشته باشید که این قانون مشمول کسانی است که بازنشسته شدند نه آنهایی که می توانند بازنشسته شوند.

معاون رئیس جمهوری تأکید کرد: در صورت تصویب این قانون در مجموع جوان گرایی در بدنه دولت اتفاق خواهد افتاد که البته به آن احتیاج است و اتفاق خوبی است.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

namasho.com: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: میراث آریا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 39087

به "قانون منع به کارگیری بازنشستگان موجب جوان گرایی در ساختار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانون منع به کارگیری بازنشستگان موجب جوان گرایی در ساختار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید