شفر: از سوالات اعضای هیات مدیره استقلال غافلگیر نشدم

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، وینفرد شفر در گفت و گو با سایت باشگاه استقلال در خصوص برگزاری جلسه با اعضای هیأت مدیره گفت: ابتدا عذرخواهی می کنم به خاطر اینکه در راه جلسه فنی بعدی هستم و فرصت ندارم در رابطه با همه مسائل به طور جزئی صحبت کنم اما زمانی که به تهران برگشتیم در رابطه با سایر مسائل و شرایط فعلی و برنامه های فصل آینده صحبت خواهم کرد.

شفر: از سوالات اعضای هیات مدیره استقلال غافلگیر نشدم

سرمربی استقلال تاکید کرد: اما باید از اعضای فوق العاده هیأت مدیره باشگاه تشکر کنم، پنج جنتلمن آقایان فتحی، خلیل زاده، سعادتمند، منزوی و ماجدی که هرکدام در زمینه های مختلفی با تجربه و با دانش هستند. اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال از لحاظ شخصیتی، توانایی و کارآمدی بسیار قوی هستند و می توانند در مسئولیت های مهم اثرگذار باشند.

وی اضافه کرد: من از مدت ها قبل خواهان برگزاری این جلسه بودم و بسیار از اینکه توانستم با اعضای هیأت مدیره دیدار کنم خرسند هستم. متأسفانه این دیدار الان رخ داد، در روزهایی که ما بابت دو بازی اخیر ناراحت و غمگین هستیم. بنابراین من خیلی از اینکه اعضای هیأت مدیره در خصوص مسائل مختلف سوالاتی از من پرسیدند غافلگیر نشدم. می توانم بگویم این آقایان واقعاً استقلال را دوست دارند و برایشان این باشگاه اهمیت زیادی دارد. من اطلاعات بسکمک در خصوص مسائل اخیر استقلال با آنها در میان گذاشتم به خصوص درباره مسائل زیادی که تا اینجا داشته ایم. در جلسه هیأت مدیره این موضوع خیلی زود معین شد که همه ما اعضای هیأت مدیره، مدیرعامل باشگاه آقای فتحی و من اهداف یکسانی را دنبال می کنیم. همه ما به فکر آینده استقلال هستیم.

سرمربی استقلال گفت: ما در رابطه با مسائلی صحبت کردیم که نیاز به زمان و کار بسیار دارد و به خصوص افراد توانمندی که آماده کمک به استقلال باشند. ما امسال با مسائل زیادی درگیر بودیم اما همانطور که بارها گفته ام مدیرعامل باشگاه، آقای فتحی در شرایط سختی به باشگاه آمد. زمانی که او به باشگاه آمد آماده سازی پیش از فصل استقلال با مسائل زیادی از قبل همراه شده بود. ما دوباره تیم را به شرایط خوب رساندیم اما دوباره با مسائل دیگری رو به رو شدیم. آماده سازی نیم فصل هم با مسائل دیگری همراه شد. ما دوباره تیم را به شرایط اوج رساندیم و در جدول بالا آمدیم، به رتبه دوم رسیدیم اما در دربی اتفاقی افتاد که قلب همه ما شکست. این مسائل هرگز نباید تکرار شود.

شفر ادامه داد: تداوم و پایداری نکاتی است که باید روی آن تمرکز کنیم. ما باید فصل را با بهترین شرایط ممکن به پایان برسانیم و هم زمان خود را برای فصل بعد آماده کنیم. باید قرارداد بازیکنانی که برای فصل بعد نیاز داریم را تمدید کنیم. باید یک اردوی آماده سازی خوب داشته باشیم تا بتوانیم در بهترین شرایط ممکن خود را برای فصل آینده آماده کنیم. در خصوص ساختارهایی برای پیشرفت باشگاه باید صحبت کنیم. مثلاً درباره توسعه آکادمی، یک تیم استعدادیابی حرفه ای و غیره.

سرمربی استقلال اضافه کرد: باید از مدیرعامل باشگاه بابت این جلسه با اعضای هیأت مدیره تشکر کنم. باید از اعضا هم تشکر کنم و از دیدن آنها خرسندم. من جلسه هیأت مدیره را با احساس بسیار خوبی ترک کردم. می دانم این آقایان می توانند به استقلال کمک کنند. می خواهم از سه معاون باشگاه یعنی آقایان دکتر نوروزی، مباشری وخطیر که در ادامه جلسه به جمع ما اضافه شدند بابت همه کارها، زحمات و تلاش های بسیارشان تشکر کنم. برای اینکه بتوانیم در استقلال به موفقیت برسیم ، باید همگی در کنار هم شجاع باشیم، سخت کار کنیم و منافع تیمی برای ما در درجه اول باشد.

شفر گفت: اگر هواداران واقعی استقلال گاهی اوقات گلایه و دلخوری دارند، کاملاً حق با آن هاست و ما باید در قبال انتظارات آن ها صبور و فروتن باشیم و همیشه به آن ها احترام بگذاریم. ما همیشه صدای هوادارانمان را می شنویم. من این را با تواضع تمام به عنوان بزرگترین فرد به لحاظ سنی از گروهی که دور هم جمع شده ایم به هواداران عرض می کنم، به ما اعتماد کنید. ما شرایط و مسائل را می دانیم و می دانیم چه کاری برای رسیدن به موفقیت و اهدافی که همه در سر داریم باید انجام شود. نیاز به کار سخت و برنامه طولانی مدت داریم. بدون شک اگر همه ما باهم باشیم به اهدافمان می رسیم. نام استقلال یک نام اسطوره ای است که از همه ما بسیار بسیار بزرگ تر است.

سرمربی استقلال شرح داد: می دانم هوادارانمان وقتی نتیجه خوبی نمی گیریم، بسیار بسیار ناراحت و غمگین می شوند. این حق طبیعی آن هاست و ما باید همیشه برای شادی هواداران تلاش کنیم. من هوادارانی را دیده ام که بعد از دربی گفتند بدترین احساس ممکن را دارند. این برای من احساسی را به وجود آورد که قابل توصیف نیست.

شفر در پایان گفت: استقلال پس از پنج - شش سال، فصل گذشته به جام و قهرمانی رسید ولی این برای هواداران استقلال و لیاقتی که آن ها دارند، به هیچ وجه کافی نیست. همه ما به خوبی می دانیم هواداران استقلال در چه شرایطی هستند. به شما اطمینان می دهم همه اعضای خانواده استقلال می خواهند این ناراحتی و دلخوری را از بین ببرند و مرهمی برای آن پیدا کنند، البته نه برای یک دوره کوتاه بلکه برای همیشه. همه اعضای باشگاه می خواهند در کنار هم استقلالی بسازند که برای سال های بسیار باعث خرسندی و افتخار هواداران شود.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 18253

به "شفر: از سوالات اعضای هیات مدیره استقلال غافلگیر نشدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر: از سوالات اعضای هیات مدیره استقلال غافلگیر نشدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید