شجاعی: افتخاری و همکاران شان به خانواده پورحیدری بی حرمتی می کردند، استقلال با مدیریت جدید راهش را پیدا می نماید

به گزارش مجله سرگرمی، همسر مرحوم منصور پورحیدری گفت: امیرحسین فتحی فردی توانمند است و استقلال می تواند با مدیریت جدید راهش را پیدا کند.

شجاعی: افتخاری و همکاران شان به خانواده پورحیدری بی حرمتی می کردند، استقلال با مدیریت جدید راهش را پیدا می نماید

فریده شجاعی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره عدم نتیجه گیری استقلال در فصل جاری گفت: خودتان می دانید که استقلال عشق منصور پورحیدری بود. با اینکه نبودن او مصیبت بزرگی است، اما برخی مواقع می گوییم خوب شد که دیگر نیست تا این روزها را ببیند. با این حال، استقلال با مدیریت جدید راه خودش را پیدا می نماید. امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال فردی توانمند و علاقه مند به استقلال است و می تواند مسائل را حل نماید. من به این موضوع خوش بین هستم.

وی در واکنش به انتقادهایی که به مدیریت قبلی باشگاه استقلال می گردد، گفت: در سطحی نیستم که در رابطه با مدیریت استقلال صحبت کنم، اما با آنچه که در ظاهر می بینم به این نتیجه می رسم که می توانستند بهتر عمل نمایند. جدا شدن بازیکنان کلیدی فصل گذشته ناشی از اشتباهات مدیریت قبلی بود. هر چند که اینها به منصور (پورحیدری) کم لطفی کردند، اما به فتحی و همکارانش ایمان دارم و فکر می کنم می توانند استقلال را دوباره زنده نمایند.

همسر پورحیدری در مورد طلب مرحوم پورحیدری از باشگاه استقلال نیز توضیح داد: تا دیروز صدای مان در نمی آمد و گفتیم استقلال گرفتار است. شب گذشته خود فتحی تماس گرفت و گفت که در حال رسیدگی هستند. ایشان محترمانه نسبت به هیئت مدیره قبلی باشگاه صحبت کرد. همین که جواب تلفن را می دهند، خودمان آرامش پیدا می کنیم. رضا افتخاری و همکارانش جواب تلفن ما را نمی دادند و بی حرمتی می کردند. انتظار زیادی نداریم، تنها بحث طلب منصور و ارتقای صندلی استقلال است که فکر می کنم با مدیریت جدید بسیاری از مسائل حل خواهد شد.

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 2279

به "شجاعی: افتخاری و همکاران شان به خانواده پورحیدری بی حرمتی می کردند، استقلال با مدیریت جدید راهش را پیدا می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاعی: افتخاری و همکاران شان به خانواده پورحیدری بی حرمتی می کردند، استقلال با مدیریت جدید راهش را پیدا می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید