سهمیه المپیک از هفت کشتی گیر پس گرفته شد!

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اتحادیه جهانی کشتی سهمیه های المپیک در کشتی آزاد، فرنگی و زنان را دوباره توزیع کرد. این تغییرات در پی نتایج آزمایش دوپینگ در مسابقات گزینشی قاره های اروپا و آسیا بوده است که افراد خاطی از ماده ملدونیوم استفاده نموده اند. طبق قوانین ضد دوپینگ اتحادیه جهانی کشتی و بر اساس اعلام وادا، نتایج بعضی کشتی گیر ان که مرتکب دوپینگ در تورنمنت های گزینشی شده اند تغییر نموده است. بر اساس قوانین فدراسیون بین المللی، سهمیه المپیک طبق فرایند زیر به کشتی گیر ان جدید اختصاص می یابد:

سهمیه المپیک از هفت کشتی گیر پس گرفته شد!

ماگومد مراد گاجی اف از لهستان و آندری کویاتکوفسکی از اوکراین، در وزن 65 کیلوگرم سهمیه المپیک را از دست دادند و سهمیه جدید به زورابی یاکوبیشویلی از گرجستان و دیوید صفریان از ارمنستان تعلق گرفت.

بر طبق این تغییرات، بلغارستان (بوریس نواچکوف) به وسیله مسابقات دنیای گزینشی المپیک در مغولستان نیز صاحب سهمیه ای می گردد که پیش از این به گرجستان تعلق گرفته بود و به دنبال این تغییرات سهمیه بلغارستان در مسابقات دنیای مرحله دوم گزینشی المپیک به کشور آمریکا داده می گردد که در آن ر قا بت ها فرانک مولینارو در رده سوم قرار گرفته بود.

بدین ترتیب سهمیه های المپیک در وزن 65 کیلوگرم به وسیله مسابقات صربستان، مغولستان و ترکیه به کشورهای زیر اعطا می گردد: گرجستان، ارمنستان، بحرین، ترکیه، بلغارستان، کانادا و آمریکا

در وزن 125 کیلوگرم آلن زاسیف نایب قهرمان 2013 دنیا از اوکراین و یوسف جلیل اف از بلاروس به دلیل دوپینگ در مسابقات گزینشی اروپا، سهمیه المپیک را از دست می دهند و سهمیه آنها به بلغارستان (لیوبن ایلیف) و مجارستان (دانیل لیگتی) تعلق می گیرد.

همچنین سهمیه المپیک وزن 125 کیلوگرم در مسابقات دنیای مرحله اول گزینشی به آیال لازاریف از قرقیزستان تعلق می گیرد.

بر این اساس سهمیه المپیکی وزن 125 کیلوگرم از سه مسابقه صربستان، مغولستان و استانبول به کشورهای زیر تعلق می گیرد: بلغارستان، مجارستان، چین، لهستان، قرقیزستان، اوکراین و بلاروس.

در کشتی فرنگی نیز آزمایش دوپینگ جاناربک کنجی اف از قرقیزستان در مسابقات گزینشی آسیا در وزن 85 کیلوگرم مثبت اعلام شد و سهمیه او به راویندر خاتری از هند تعلق می گیرد.

در کشتی زنان نیز دوپینگ سومیا اردن چیمگ از مغولستان در مسابقات 53 کیلوگرم گزینشی قاره آسیا مثبت شد و سهمیه او به کوماری بابیتا از هند اختصاص یافت.

در 58 کیلوگرم نیز سهمیه المپیک اوکسانا هرهل از اوکراین(قهرمان 2015 دنیا در 60 کیلو) به کشور مولداوی (ماریانا چردیوارا) منتقل شد.

در لیست جدید اتحادیه دنیای کشتی نام مصطفی حمدی کشتی گیر وزن 97 کیلوگرم تیم مصر نیز حذف شده و به جای وی نماینده گینه بیسائو قرار گرفته که در این مورد توضیحی داده نشده است.

teroll.ir: مجله سرگرمی و تفریحی | مجله سفر، گردشگری و مسافرتی

huseynvahedi.ir: وبلاگ واحدی | من یک جهانگرد هستم

studiomerina.ir: استدیو مرینا، مجله خبری صنایع هنری، گردشگری، ورزشی و عملی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 آذر 1400 بروزرسانی: 7 آذر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 52068

به "سهمیه المپیک از هفت کشتی گیر پس گرفته شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهمیه المپیک از هفت کشتی گیر پس گرفته شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید