سرمربی النصر: مقابل تیم بزرگی قرار می گیریم ، رسیدن پرسپولیس به نیمه نهایی دوره های قبل مهم نیست

به گزارش مجله سرگرمی، سرمربی تیم فوتبال النصر عربستان گفت: مقابل تیم بزرگی قرار خواهیم گرفت و اشتیاق به برد فراوانی داریم تا در آخرین بازی لیگ قهرمانان آسیا نماینده غرب آسیا باشیم.

سرمربی النصر: مقابل تیم بزرگی قرار می گیریم ، رسیدن پرسپولیس به نیمه نهایی دوره های قبل مهم نیست

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، روی ویتوریا در نشست خبری پیش از ملاقات با پرسپولیس ایران گفت: این فینالی است که هم ما و هم پرسپولیس می خواستیم در آن حضور داشته باشیم. هر دو هم می خواهیم پیروز شویم. مقابل تیم بزرگی قرار خواهیم گرفت و اشتیاق به برد فراوانی داریم تا در آخرین بازی لیگ قهرمانان آسیا نماینده غرب آسیا باشیم.

وی اضافه کرد: اعتماد به نفس بالایی داریم. برای تمامی تیم ها احترام قائل هستیم و می دانیم که تیم های مقابل ما هم برای پیروزی به میدان می آیند. می دانیم که با رقیب دشواری روبه رو خواهیم شد. باید با بالانس تکنیکی و تاکتیکی در زمین ظاهر شویم تا به پیروزی برسیم.

سرمربی النصر اعلام نمود: دوست دارم که با فکر باز به مصاف رقبا برویم. تیم ما بازیکنان جوان و باتجربه را در کنار خود قرار داده است. پرسپولیس بازیکنانی مشابه دارد که یکدیگر را تکمیل می نمایند. آن ها با روحیه بالایی در زمین ظاهر می شوند و دائما تیم مقابل را تحت فشار قرار می دهند، اما ما با اعتماد به نفس خودمان با آن ها روبه رو خواهیم شد. آن ها بازیکنان باتجربه و جوان را در کنار خود دارند، اما برای من سن مطرح نیست، آنکه در زمین چه می نمایند مهم است که باید برای آن برنامه ریزی کرد.

ویتوریا توضیح داد: اینکه پرسپولیس سه بار در چهار سال گذشته به این مرحله رسیده مهم نیست. النصر هم مدت زیادی بود که در این مرحله ظاهر نشده بوده. چیزی که می دانم این است که مقابل تیم قدرتمندی قرار خواهیم گرفت و باید 90 دقیقه تمرکز خودمان را حفظ کنیم تا به هدف خود برسیم.

وی ادامه داد: باید به تمامی کسانی که در برگزاری این مسابقات مشارکت داشتند همینجا تبریک بگویم. از ما با آغوش باز پذیرایی شده است. از اقامت در اینجا بسیار لذت بردم. نکات بهداشتی کاملاً رعایت شده و تمامی پروتکل ها برای محافظت از سلامت تیم ها بوده است. تنها چیزی که ما و بقیه تیم ها را اذیت نموده، فشردگی مسابقات هست که هر سه روز یک بار به میدان می رویم. زمان برای استراحت و ریکاوری بسیار کم بوده است. فشار زیادی روی کادر فنی و بازیکنان است که در پایان بر کیفیت فنی مسابقات تاثیرگذار بوده و تیم ها آنطور که باید و شاید نتوانسته اند در زمین بازی با تمام قدرت ظاهر شوند.

shortmessagesystem.ir: مجله پیامک، آخرین اخبار و مقالات در حوزه فناوری و تکنولوژی های مدرن

aliabad-new.ir: علی آباد جدید، اخبار و آخرین رویدادهای علی آباد

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 آبان 1400 بروزرسانی: 11 آبان 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 111731

به "سرمربی النصر: مقابل تیم بزرگی قرار می گیریم ، رسیدن پرسپولیس به نیمه نهایی دوره های قبل مهم نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی النصر: مقابل تیم بزرگی قرار می گیریم ، رسیدن پرسپولیس به نیمه نهایی دوره های قبل مهم نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید