ریاضی: تخلف جدی در کشتی رخ نداده است، داورزنی: حرف ما حذف اعزام های غیر لازم است

به گزارش مجله سرگرمی، مسعود ریاضی رئیس هیئت کشتی خراسان رضوی گفت: کشتی ورزش ملی کشور است و ما احتیاج به یاری بیشتر داریم چون کشتی در المپیک لندن رتبه ورزش ایران را به رده دوازدهم برد.

ریاضی: تخلف جدی در کشتی رخ نداده است، داورزنی: حرف ما حذف اعزام های غیر لازم است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در ادامه مجمع فدراسیون کشتی مسعود ریاضی رئیس هیئت کشتی خراسان رضوی گفت: با چیزی که ارائه شد تخلف جدی اقتصادی در فدراسیون کشتی صورت نگرفته است. علاوه بر این گفته شد که دخل و خرج کشتی با هم نمی خواند. کشتی ورزش ملی کشور است و ما احتیاج به یاری بیشتر داریم چون کشتی در المپیک لندن رتبه ورزش ایران را به رده دوازدهم برد.

داورزنی هم در واکنش به صحبت ریاضی گفت: این حرف ها به معنای آسیب به برنامه های اصلی کشتی نیست. من سفرها را در شورای برون مرزی نگاه می کنم. بعضی غیرضروری است و به دوستان هم می گفتیم. اینکه می گوییم دخل و خرج با هم نمی خواند مسئله این است که مسابقه و اعزام مهم انجام گردد. وقتی محمد بنا یا غلامرضا محمدی می گویند تیم به خارج اعزام گردد که تیم ملی را انتخاب نمایند، این ها انجام گردد ولی جایی که ضرورت ندارد بماند برای زمانی که منابع مان تامین بود. ما سایر رشته ها را هم در بعضی سفرها محدود نموده ایم. سال جاری قیمت ها گران شده اما منابع ما افزایشی نداشته است.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 44884

به "ریاضی: تخلف جدی در کشتی رخ نداده است، داورزنی: حرف ما حذف اعزام های غیر لازم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریاضی: تخلف جدی در کشتی رخ نداده است، داورزنی: حرف ما حذف اعزام های غیر لازم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید