رضا گلزار یا کولبر چشم رنگی! ، یکی میلیاردر یکی فقیر !

به گزارش مجله سرگرمی، خبرنگاران: محمدرضا گلزار چند روز پیش با انتشار پستی که در گرانترین بوتیک جهان بود حواشی و جنجال زیادی را برای خود به وجود اورد.

رضا گلزار یا کولبر چشم رنگی! ، یکی میلیاردر یکی فقیر !

محمدرضا گلزار این روز خیلی بیشتر از قبل وارد حواشی شده است که این حواشی منفی و بر ضد او هستند. محمدرضا گلزار چند روز پیش ویدیویی منتشر کرد که انتقاد های زیادی داشت. آقای محمدرضا گلزار به برند بیژن گرانترین بوتیک جهان رفت و یه لباس خرید و با گرانترین ماشین لس آنجلس عکس گرفت و گرانترین غذای آمریکا رو خورد. محمدرضا گلزار در همین سفر با گرانترین دیزاینر جهان جلسه گذاشت و بعد در اینستاگرامش نوشت: حرف دیگران برایتان مهم نباشد، با کوشش پیروز شوید، این درحالیست که خودش با تیپ و چهره اش پیروز شده و این حجم از ثروت را با بیل زدن بدست نیاورده بلکه با استفاده از معروفیتش یهو به چنین جایگاهی رسید! این در حالیست که به تازگی تصویر کولبری در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که چهره این مرد بسیار زیبا تر از چهره محمدرضا گلزار است اما کار و عایدی این کجا و آن کجا!

گلزار مدعی است با کوشش خود و از نقطه صفر به این درجه رسیده است در صورتی که با توجه به شرایط کشور چطور می توان از صفر به این نقطه رسید. آقای بازیگر به گفته خود 16 ساعت در روز، 7 روز هفته، 52 هفته در سال کار می نماید اما نکته اینجاست که کار کردن او با کار کردن آن کولبر زمین تا آسمان فرق دارد. در ادامه تصویر این کولبر را مشاهده می کنید که اگر در جهانی مد بود چقدر می توانست از محمدرضا گلزار جلوتر و مجذوب کننده تر باشد.

منبع:شایانیوز

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: رکنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 160176

به "رضا گلزار یا کولبر چشم رنگی! ، یکی میلیاردر یکی فقیر !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا گلزار یا کولبر چشم رنگی! ، یکی میلیاردر یکی فقیر !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید