رای انضباطی جنجال های سایپا- پرسپولیس، فقط جریمه نقدی و توبیخ کتبی

به گزارش مجله سرگرمی، شجاع خلیل زاده و رادو شوویچ، بازیکنان پرسپولیس به دلیل درگیری با بازیکنان تیم مقابل که از داخل زمین تا رختکن ادامه داشت، هر نفر به توبیخ کتبی و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

رای انضباطی جنجال های سایپا- پرسپولیس، فقط جریمه نقدی و توبیخ کتبی

به گزارش خبرنگاران ،با وجود اتفاقات عجیب و غریبی که در سرانجام بازی سایپا - پرسپولیس رخ نداد هیچ کس محروم نشد.

در رای کمیته انضباطی این چنین آمده است: دیدار تیم های سایپا و پرسپولیس در هفته دهم روز 3 آبانماه در استادیوم تختی برگزار گردید که از سوی محمد دایی، مربی تیم سایپا تهران تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر مسئولانه و اعتراض به داور که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

مهرداد کفشگری و رضا اسدی، بازیکنان سایپا به دلیل درگیری با بازیکنان تیم مقابل که از داخل زمین تا رختکن ادامه داشت، هر نفر به توبیخ کتبی و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

شجاع خلیل زاده و رادو شوویچ، بازیکنان پرسپولیس به دلیل درگیری با بازیکنان تیم مقابل که از داخل زمین تا رختکن ادامه داشت، هر نفر به توبیخ کتبی و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند. تیم پرسپولیس به خاطر فحاشی تماشاگرانش و پرتاب بطری به سمت داور به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همان طور که اشاره شد در جریان این بازی به خصوص بعد از گل تیم سایپا اتفاقاتی در زمین رخ داد که زیبنده نبود.این درگیری ها به سرانجام بازی کشیده شد و شاهد رفتارهای زشتی از سوی بازیکنان دو تیم و حتی کادر فنی بودیم. صحبت از این بود که علی دایی به یک خبرنگار کشیده زده است.هر چند علی دایی این خبر را رد کرد اما در ادامه فیلمی ازعلی دایی منتشر شد مبنی بر اینکه به یکی از ماموران حراست درگیری فیزیکی پیدا نموده است.

در چنین شرایطی انتظار می رفت کمیته انضباطی رای قاطع تری را برای این پرونده صادر می کرد.

3-270

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 6599

به "رای انضباطی جنجال های سایپا- پرسپولیس، فقط جریمه نقدی و توبیخ کتبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رای انضباطی جنجال های سایپا- پرسپولیس، فقط جریمه نقدی و توبیخ کتبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید