رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی از موزه هنرهای معاصر بازدید کرد

به گزارش مجله سرگرمی، ایسنا/ براساس گزارشات واصله، رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی از موزه هنرهای معاصر بازدید کرد.

رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی از موزه هنرهای معاصر بازدید کرد

حرمت الله رفیعی از دو نمایشگاه ردپا و هایپررئالیسم دیدن کرد و در نشستی با عبادرضا اسلامی کولایی (رئیس موزه هنرهای معاصر تهران) درباره فراهم کردن همکاری های مشترک گفت و گو کردند.

رفیعی در این دیدار با اشاره به گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران و آوازه جهانی آن، این نهاد هنری را یک فرصت بزرگ جهانگردی هنری خواند و گفت: میتوان با برنامه ریزی دقیق از این فرصت کم نظیر برای جذب جهانگردان استفاده کرد.

رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران گفت: خلق رویدادهای متنوع یکی از استراتژی های روز جهان در جذب جهانگرد است و در این زمینه، جشنواره ها و نمایشگاه های هنری یکی از کارآمدترین شیوه ها است. در جهان دفاتر جهانگردی با آگاهی از تقویم جشنواره های هنری، تورهای سفر طراحی می کنند و این مهم با موضوع موزه هنرهای معاصر تهران می تواند در تهران انجام شود.

عبادرضا اسلامی نیز با اعلام آمادگی کامل برای همکاری با انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران گفت: گاه نمایش آثار هنرمندان دیگر کشورها بخشی از دیپلماسی فرهنگی ست و می تواند زمینه جذب جهانگردان فرهنگی هنری شود.

رئیس موزه هنرهای معاصر تهران گفت: نمونه بسیار شاخص جهانگردی هنری پیروز، بینال هنری ونیز است که گفته می شود این بینال در دوره گذشته درآمدی بیش از 3.3 میلیارد یورو داشت. بدیهی است باید با یک نقشه راه مهندسی شده برای ایران نیز این گردش مالی خیره کننده سهمی ایجاد کرد.

موزه هنرهای معاصر تهران این روزها میزبان دو نمایشگاه رد پا با درنگی بر مراوده هنرمند و جهان پیرامون است و هایپررئالیسم با مروری بر آثار پست مدرن گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران است. در این دو نمایشگاه آثاری شاخص از گنجینه موزه از جمله پیکاسو، پل گوگن، کلود مونه، کامی پیسارو، داون هانسون، رابرت کاتینگهام، چاک کلوز و...در کنار آثار پیشگامان هنر مدرن و معاصر ایران مانند سهراب سپهری، پرویز کلانتری، بهمن محصص، جلیل ضیاپور، غلامحسین نامی، جلال شباهنگی، عبدالرضا دریابیگی و...به نمایش گذاشته شده اند.

انتشار: 14 خرداد 1402 بروزرسانی: 14 خرداد 1402 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 164521

به "رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی از موزه هنرهای معاصر بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی از موزه هنرهای معاصر بازدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید