دستگیری لیدر و طراح اصلی نقشه فرار از زندان سقز

به گزارش مجله سرگرمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان از دستگیری لیدر و طراح اصلی نقشه فرار از زندان سقز اطلاع داد.

دستگیری لیدر و طراح اصلی نقشه فرار از زندان سقز

به گزارش ، محمد جباری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان گفت: پس از فرار 74 زندانی از این زندان، تا به امروز 55 نفر از زندانیان متواری توسط نیروی انتظامی، اداره اطلاعات و اطلاعات سپاه دستگیر و یا به صورت خود تسلیمی، خود را به زندان معرفی نموده اند.

او از دستگیری لیدر و طراح اصلی نقشه فرار از زندان سقز اطلاع داد و اضافه نمود: این متهم اهل سقز و در شهر مرزی بانه توسط نیروی انتظامی با تلاش و تلاش نیرو های اداره اطلاعات و اطلاعات سپاه دستگیر شد.

جباری، ضمن قدردانی ویژه از مردم استان کردستان به ویژه شهرستان های سقز و بانه بابت همکاری و همراهی نیرو های نظامی، انتظامی و اطلاعاتی در دستگیری زندانیان متواری زندان سقز توضیح داد: حقیقتاً این عزیزان نقش به سزایی در توفیقات حاصل شده در راستای دستگیری متهمان داشتند.

او به جزئیات عفو زندانیان خودتسلیمی زندان سقز اشاره نمود و گفت: این افراد برابر دستورالعمل و بخشنامه جدید از مزایای ارفاقی، تخفیفات قانونی و رأفت اسلامی برخوردار شده و فرار آنان از زندان، مانع عفو جرم شان نمی گردد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان، با اشاره به شناسایی سایر متواریان زندان سقز، به آنان هشدار داد که تا انتها فرصت به جامانده هفته جاری، خود را به زندان تحویل دهند تا شامل ارفاق و رأفت اسلامی شوند، در غیر این صورت پس از دستگیری با متهمان برخورد قانونی و به مجازات جرم جدید محکوم شده و مشمول بخشنامه عفو نخواهند شد.

منبع تسنیم

ف

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 81996

به "دستگیری لیدر و طراح اصلی نقشه فرار از زندان سقز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری لیدر و طراح اصلی نقشه فرار از زندان سقز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید