درخواست تخصیص سهمیه بنزین به خبرنگاران

کردستان مدیر خانه مطبوعات کردستان با اشاره به مساعد نبودن شرایط دستمزد و درآمد ناچیزخبرنگارن گفت: در این راستا از مسئولان کشوری و استانی درخواست داریم که نسبت به تخصیص سهمیه بنزین برای خبرنگاران و عکاسان اقدام نمایند.

درخواست تخصیص سهمیه بنزین به خبرنگاران

به گزارش خبرنگاران، سیدمحمد لطیف حسینی نسب، در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: خبرنگاران و عکاسان خبری استان کردستان در طول روز به منظورتولید و پوشش خبری و تصویری برنامه های ادارات مختلف با خودرو شخصی حضور پیدا می نمایند که احتیاجمند توجه ویژه مسئولان به مسائل این قشر تأثیر گذار جامعه هستند.

وی با تأکید بر اینکه خبرنگاران و عکاسان خبری با کمترین دستمزد و درآمد ناچیز در رسانه های استان مشغول به فعالیت هستند، اضافه کرد: لذا توان خرید بنزین آزاد را ندارند به همین دلیل درخواست اختصاص سهمیه بنزین به این قشر را داریم.

مدیر خانه مطبوعات کردستان بیان نمود: جامعه رسانه ای استان با وجود تمام مسائل به لحاظ مادی در عرصه اطلاع رسانی همیشه نقش خود را به خوبی ایفا نموده است.

وی عنوان نمود: ایجاد بسترهای لازم برای حمایت از اصحاب رسانه به عنوان یک ضرورت مهم همیشه دغدغه خانه مطبوعات بوده و در این راستا احتیاج به حمایت بخش های مختلف دارد.

حسینی نسب با اشاره به اینکه هم اکنون 220 نفر در رسانه های استان اعم از نوشتاری و الکترونیک مشغول به فعالیت هستند، اضافه کرد: در این راستا درخواست داریم تا وزرای کشور و فرهنگ ارشاد اسلامی به این قضیه ورود پیدا نمایند و نه تنها برای اهالی رسانه استان بلکه در سراسر کشور سهمیه ای اختصاصی بر این قشر جامعه در نظر گرفته گردد.

وی در سرانجام یادآور شد: خبرنگاران و عکاسان خبری هزینه ای بابت تردد جهت پوشش برنامه ها دریافت نمی نمایند و این افزایش قیمت بنزین تاثیری زیادی برفعالیت آن ها گذاشته است، لذا نیامند توجه ویژه مسئولان کشوری و استانی هستیم.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 1 بهمن 1398 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 62351

به "درخواست تخصیص سهمیه بنزین به خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست تخصیص سهمیه بنزین به خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید