خداحافظی یا گلایه؟!

جمعه شب در حالی که هواداران پرسپولیس از صدرنشینی (موقت) در لیگ خوشحال بودند و با دلی شاد استادیوم آزادی را ترک می کردند، سرمربی این تیم با وجود رسیدن به همین دستاورد ها و قرار دادن تیمش در رتبه نخست جدول، دقایق پایانی حضور در استادیوم را کاملا برافروخته سپری کرد.

خداحافظی یا گلایه؟!

به گزارش، گابریل کالدرون که مدتی بود ساز نارضایتی کوک کرده بود و اختلافش با مدیران باشگاه پرسپولیس علنی شده بود، در نشست خبری به صحبت های خاتمه بازی مدیرعامل باشگاه هم واکنش نشان داد و گفت ناراحتی اش به خاطر موضوعاتی از جمله پاداش که انصاری فرد مطرح کرده، نیست و دلایل دیگری دارد. او که چندین بار کلمه های پول و احترام را به زبان آورد، عصبانی رفت تا مدیران پرسپولیس به دنبال فرصتی برای طرح مسائل با او باشند. این فرصت تنها چند ساعت بعد از نشست جنجالی کالدرون به دست آمد و هیئت مدیره باشگاه با او جلسه ای مهم و ویژه برگزار کرد. در این جلسه سرمربی آرژانتینی مطالبی گفت که ضمانت کننده ادامه کارش در پرسپولیس بوده و در واقع شروط جدیدی را برای باشگاه گذاشته تا برای آغاز نیم فصل دوم آن ها را فراهم کنند.

یکی از سرفصل های مهم صحبت گابریل کالدرون، خروج چند نفر از بدنه باشگاه بود. سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در جلسه با هیئت مدیره صراحتا خواسته که 3 نفر از اعضای باشگاه باید پرسپولیس را ترک کنند تا او حاضر باشد کار خود را ادامه بدهد. با واکنش های اخیر فضای مجازی و مطالب خبرگزاری ها تقریبا نام این 3 نفر مشخص و شناخته شده اند.

در این جلسه صحبت های مهم دیگری هم درباره موضوع اختلافات اخیر سرمربی آرژانتینی با علیرضا بیرانوند مطرح شد. گفته می شود کالدرون گفته که در روابطش با بازیکنان و انتخاب نفرات اصلی اجازه دخالت به هیچ کسی نمی دهد.

همچنین مدیران باشگاه پرسپولیس درباره موضوع جذب مهاجم خارجی با کالدرون به صحبت پرداختند. این صحبت ها درباره بررسی چند و، چون خرید مهاجم خارجی و گزینه های مختلف بوده، اما سرمربی پرسپولیس باز هم به این موضوع تاکید داشته که اولویتش صرف پول مربوط به مهاجم خارجی برای پرداخت مطالبات دیگر بازیکنان تیم است.

بعد از خاتمه این جلسه مشخص کننده، گابریل کالدرون آماده شد تا برای تعطیلات به کشور خود سفر کند. او دیروز ایران را ترک کرد و دقیقا قبل از پرواز خود یک پست در صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرد. او در این پست هم ناراحتی خود از مسئولان باشگاه پرسپولیس را مخفی نکرده است. در این پست کالدرون گفته که هنوز از مسئولان باشگاه ناراحت است. در پست جدید کالدرون هم نشانه هایی از خداحافظی معنادار او وجود دارد و هم گلایه و دلخوری از مسئولان باشگاه. متن پست اخیر گابریل کالدرون به این شرح است: در فرودگاه هستم تا به آرژانتین بروم. دوست نداشتم بدون خداحافظی از هواداران پرسپولیس بروم؛ هوادارانی که بهترین در دنیا هستند، این را همه می گویند و من هم پس از 6 ماه حضورم در ایران تایید می کنم. از اعتماد و لطف هواداران ممنونم. از بازیکنان تیم هم تشکر می کنم که به من اطمینان کردند؛ بازیکنانی که با تمام وجود تلاش کردند، بدون هیچ توقعی. خیلی از ایرانی ها ممنونم، چون هر روز شاهد لطف، احترام و میهمان نوازی آن ها بودم. می روم، اما از رفتار باشگاه دلگیرم، چون مدام می گویند کالدرون به خاطر پول دلخور است، اما این آخرین درخواست من بود. چیزی که من می خواهم احترام است، باشگاه به من احترام نگذاشت؛ به طور مثال من و دستیارانم هزینه تشریفات فرودگاه را از جیب خودمان پرداخت کردیم، چون برای باشگاه مهم نبود و آنطور که وظیفه یک باشگاه بزرگ است ما را بدرقه نکردند. رفتار باشگاه باید درخور هواداران و تیم باشد. اما با دلی شاد ایران را ترک می کنم، چون تیم و هواداران فوق العاده ای داریم.

منبع:خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 29 بهمن 1398 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 65419

به "خداحافظی یا گلایه؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی یا گلایه؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید