حواشی غیرفوتبالی قهرمانی را از استقلال گرفت، مربی ایرانی بهتر است

به گزارش مجله سرگرمی، ستار همدانی در مصاحبه با خبرنگار مهر لیگ هجدهم را مورد ارزیابی قرار داد و گفت: اعتقاد دارم لیگی که به تازگی به سرانجام رسیده خوب بود.، پنج تیمی در کورس قهرمانی بودند که همه طرفداران زیادی داشتند و با توجه به اینکه تا هفته سرانجامی قهرمان و تیم های سقوط کننده تعیین نبودند جذابیت زیادی این لیگ پیدا نموده بود.

حواشی غیرفوتبالی قهرمانی را از استقلال گرفت، مربی ایرانی بهتر است

وی ادامه داد: اما نقطه کور فوتبال ما اتفاقات بدی است که چندین سال است در استادیوم ها می افتد و این برای ما بسیار دردناک است. باید یاد بگیریم که قرار است از فوتبال لذت ببریم و این ورزش بسیار لذت بخش است. تنش و اتفاقات ناگوار مقوله ای است که در فوتبال جهان جایگاهی ندارد اما متأسفانه هر سال در لیگ ما مشاهده می گردد. در مجموع اعتقاد دارم با تمام اتفاقات خوب و بدی که در لیگ ما وجود داشت سال جاری شاهد رقابت های حساس، سنگین و جذابی بودیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنی را به عنوان پدیده دیده اید یا خیر گفت: سال جاری اکثر تیم ها از جوانان شأن استفاده کردند، به عنوان نمونه می توانم از استقلال خوزستان، صنعت نفت و پیکان یاد کنم که همه بیشتر از بازیکنان جوان استفاده کردند که این می تواند برای آینده فوتبال ما بسیار مؤثر باشد. در مورد پدیده ها هم باید بگویم دو بازیکن از ذوب آهن به نام حبیب زاده و چراغعلی می توانند پدیده این فصل باشند که عملکرد فوق العاده ای داشتند.

همدانی درباره عملکرد استقلال در لیگ هجدهم هم گفت: تغییرات مدیریتی در بدترین زمان آغاز شد آبی پوشان آغاز خوبی نداشتند، پیش فصل خوبی هم پشت سر نگذاشتند و متأسفانه مشکل بزرگ استقلال عدم همدلی در این تیم بود. در استقلال اتحادی وجود نداشت، درست در زمانی که استقلال می توانست به قهرمانی دست یابد این مسائل خود را نشان داد تا این تیم نتواند پس از گذشت چند سال جام را بالای سر ببرد.

وی ادامه داد: ساختار فنی در زمین و اجرایی در باشگاه احتیاج به تغییر دارد و باید چیدمانی جدید در آن صورت بگیرد مدیران اجرایی تبحر چندانی ندارند و در بحث فنی هم متأسفانه فاقد یک فرمانده در زمین بودیم جایی که امید ابراهیمی به خوبی آن را انجام می داد اما علی کریمی نتوانست در این خصوص جایگزین مناسبی باشد. در مجموع باید بگویم مسائل، حواشی و اتفاقات غیرفوتبالی قهرمانی را از استقلال گرفت و شفر هم نتوانست مدیریتی دقیق روی تیمش داشته باشد و همین مساله باعث شد تا خود او هم در حالی که می توانست یک قهرمانی دیگر در کارنامه اش داشته باشد از تیم برکنار شد.

هافبک پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش که به آغاز فصل نزدیک می شوید، آیا مربی ایرانی بهتر است یا خارجی گفت: اول باید از فرهاد مجیدی تشکر کنم که زحمات زیادی کشید و در پنج بازی راهنمایی استقلال را بر عهده داشت اما امیدوارم برای سال آینده اشتباه نکند و سرمربیگری استقلال را ادامه ندهد زیرا هنوز تجربه بالایی ندارد و برای او بسیار خطرناک است. اما با توجه به شرایط اقتصادی که این روزها باشگاه استقلال دارد و در مسائل اقتصادی به شدت گرفتار است مربی ایرانی بهترین گزینه برای استقلال است که می تواند این تیم را از بحران ناخواسته خارج کند.

همدانی در سرانجام و در مورد عملکرد داوران و اعتراضاتی که همه تیم ها نسبت به این موضوع داشتند نیز گفت: همه تیم ها از داوری متضرر شدند اما چه کسی باعث و بانی این موضوع است؟ من اعتقاد دارم باشگاه ها و طرفداران شأن بیشتر از همه در این اتفاق سهیم هستند. هیچ داوری بدون ایراد نیست اما یک اشتباه باعث می شد تا بازیکنان مرتب اعتراض نمایند و این اتفاق به سکوها کشیده می شد و ما شاهد بدترین ناسزاها به داوران بودیم بنابراین امیدوارم فصل آینده فدراسیون فوتبال تمهیداتی را بیندیشد که اعتراض به داوری کم شده و داور با آرامش کار خود را انجام دهد.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 25087

به "حواشی غیرفوتبالی قهرمانی را از استقلال گرفت، مربی ایرانی بهتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حواشی غیرفوتبالی قهرمانی را از استقلال گرفت، مربی ایرانی بهتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید