حاجی بیگی: هیچ نامه ای از CAS درباره سوپرجام به پرسپولیس نیامده است، اهدای جام به شکل قانونی انجام شد

به گزارش مجله سرگرمی، مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد، هیچ نامه ای از دادگاه حکمیت ورزش (CAS) در مورد دیدار سوپرجام فوتبال ایران به این باشگاه نیامده است. - اخبار ورزشی -

حاجی بیگی: هیچ نامه ای از CAS درباره سوپرجام به پرسپولیس نیامده است، اهدای جام به شکل قانونی انجام شد

به گزارش مجله سرگرمی، محمدرضا حاجی بیگی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در ارتباط با انتشار این خبر که دادگاه عالی ورزش در پی شکایت باشگاه استقلال از باشگاه پرسپولیس لایحه یا مستنداتی خواسته است، گفت: من نمی دانم این اخبار بر چه اساسی منتشر شده است، ولی چنین موضوعی اصلاً صحت ندارد. من فکر می کنم ادامه دادن این جریان فقط وقت تلف کردن است، ولی در هر حالتی پرسپولیس نمی تواند مورد شکایت قرار بگیرد. فکر این مسئله آن موقع باید می شد که دوستان در جلسه شورای تأمین استان، اعلام کردند باشگاه استقلال برای این بازی آمادگی ندارد و این در حالی بود که برنامه مسابقه از ماه ها قبل اعلام شده بود. تا این لحظه هم هیچ نهاد بین المللی از جمله CAS به صورت مستقیم یا به وسیله فدراسیون نامه ای برای ما ارسال ننموده و توضیحی نخواسته است. اینکه با فدراسیون نامه نگاری نموده باشند یا نه، به ما چیزی نگفته اند.

وی ادامه داد: به هرحال سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال با توجه به شواهد امر و اقدام باشگاه ها تصمیم خود را اعلام کردند. دو مرجع ذیصلاح که همه طرف ها آنها را به رسمیت شناخته و صلاحیت شان را با طرح شکایت یا لایحه دفاعیه تأیید نموده اند، درباره این پرونده رأی دادند. اهدای جام هم به شکل قانونی صورت گرفته است. فتحی: امروز آخرین فرصت سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و پرسپولیس برای دفاعیات است

مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این انتقاد که پرسپولیس و داوران در زمین مسابقه حاضر نبوده اند، گفت: اتفاقاً ما آماده حضور در زمین مسابقه بودیم و تدارک های لازم هم دیده شد. حتی برنامه ریزی اردو به شکلی بود که در زمان مقرر در تهران باشیم و تیم حتی برای این بازی ریکاوری لازم را داشت. به سازمان لیگ هم اعلام کردیم که می خواهیم این بازی انجام گردد و در موعد مقرر در زمین حاضر خواهیم بود. استقلالی ها اعلام کردند، آمادگی این بازی را ندارند و در آن روز در زمین حاضر نمی شوند. در نهایت گفتند نمی گردد خیل عظیم جمعیت را به استادیوم کشاند، معطل کرد و بدون برگزاری مسابقه آنها را روانه خانه های شان کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 فروردین 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 7024

به "حاجی بیگی: هیچ نامه ای از CAS درباره سوپرجام به پرسپولیس نیامده است، اهدای جام به شکل قانونی انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاجی بیگی: هیچ نامه ای از CAS درباره سوپرجام به پرسپولیس نیامده است، اهدای جام به شکل قانونی انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید