جزئیات توافق باشگاه پرسپولیس با علی دایی از زبان حمیدرضا گرشاسبی

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا گرشاسبی درباره دیدار رفت پرسپولیس و الدحیل قطر که با نتیجه یک بر صفر به سود نماینده قطر به سرانجام رسید گفت: اعضای تیم فوتبال پرسپولیس با نمایشی که داشتند باعث امیدواری و افتخار بودند و شکی نیست که تساوی حداقل حق آنها از بازی رفت بود.

جزئیات توافق باشگاه پرسپولیس با علی دایی از زبان حمیدرضا گرشاسبی

وی ادامه داد: پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات محروم بوده است و در این شرایط چهار بازیکن کلیدی هم جدا شدند. نفرات جدید هم با توجه به منع قانونی نتوانستند جایگزین شوند و همه می دانند که چنین موقعیتی چقدر سخت است.

وی بیان کرد: پرسپولیس در این وضعیت به مصاف تیمی رفته است که ارزش قرارداد یکی از بازیکنانش به اندازه بودجه یک فصل تیم پرسپولیس است. تیم فوتبال پرسپولیس در این بازی مردانه در میدان حاضر شد و با اینکه در خانه حریف بازی می کرد، در بسیاری لحظات بازی، توپ و میدان را در اختیار داشت و حق ما بود که حداقل تساوی بگیریم. به امید خدا در بازی برگشت با حضور خیل عظیم هواداران بتوانیم نتیجه قابل قبول و مورد احتیاج را ضمن ارائه یک فوتبال دیدنی بگیریم.

مدیر عامل پرسپولیس توضیح داد: بازیکنان در این بازی سربلند بودند و جا دارد در اینجا از کوشش بازیکنان و درایت و تدبیر کادر فنی و دیگر عوامل تیم تشکر و قدردانی کنیم.

گرشاسبی همچنین با اشاره به انتشار بعضی مطالب در تفسیر صحبت های ایشان، درباره طلبکاران و ارتباط دادن آن به موارد خاص همچون موضوع علی دایی با تاکید گفت: متاسفم که بعضی رسانه ها تلقی و تحلیل خود از مسائل و صحبت ها را به نادرست به باشگاه انتساب می دهند و در این مورد هم برای خودشان نشسته اند و به تحلیلی رسیده اند که نتیجه آن می تواند ایجاد حاشیه برای پرسپولیس و ایجاد درگیری و اختلاف بین عوامل مختلف باشد.

وی درباره مطالبات سرمربی سابق پرسپولیس تاکید نمود: این موضوعات در شرایطی بیان می گردد که ما به ویژه در مورد آقای علی دایی، نشست های صمیمانه ای با نمایندگان وی داشته ایم که به توافق های خوبی هم رسیده ایم. بر اساس این توافق ها، ما قسط اول از مطالبات ایشان را هم پرداخت کردیم ولی متاسفانه با توجه به بروز تنگناهای مالی تا این لحظه نتوانستیم قسط بعدی را پرداخت کنیم. البته در صدد آن هستیم با حل مشکلات مالی، ادامه این توافق را انجام داده و بدهی را برطرف کنیم. بر همین اساس اعلام می کنیم هر برداشتی غیر از این، تلقی خود افراد بوده و انتساب آن به باشگاه، کذب است. این موارد جنبه شخصی داشته و مورد تائید باشگاه نیست.

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 1883

به "جزئیات توافق باشگاه پرسپولیس با علی دایی از زبان حمیدرضا گرشاسبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات توافق باشگاه پرسپولیس با علی دایی از زبان حمیدرضا گرشاسبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید