تحقق اهداف سند تحول درگرو بستر سازی مناسب است

به گزارش مجله سرگرمی، تهران (پانا) - مدیر کل آموزش وپرورش هرمزگان ضمن آنالیز امکانات وشرایط مدارس کوهشاه احمدی از توابع حاجی آباد گفت بسترسازی مناسب زمینه ساز تحقق اهداف سند تحول بنیادین است.

تحقق اهداف سند تحول درگرو بستر سازی مناسب است

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش هرمزگان، محمد قویدل طی بازدیدی که با حضور آرامی، نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیرآموزش وپرورش آن شهرستان از مدارس کوهشاه شمالی و جنوبی صورت گرفت،گفت:برای دستاوردهای بزرگ، ابتدا باید زمینه فراهم آید و این امر جز با برنامه ریزی محقق نمی گردد.

وی اضافه کرد: یکی از برنامه های آموزش و پرورش برای تحقق اهداف نظام تعلیم و تربیت، آنالیز و سپس رسیدگی به کمبودهای مدارس استان است و براین اساس در روزهای آغازین سال نو، مدارس کوهشاه شمالی و جنوبی را در برنامه بازدید خود قرار دادیم.

این مسئول تاکید نمود: همراهی و همدلی مسئولین در بازدیدهای میدانی و مشاهده و لمس نواقص وکمبودها از جمله فرسودگی مدارس،تسهیل تأمین امکانات و ملزومات تحصیل وغیره قطعا می تواند راه رسیدن به اهداف سند تحول بنیادین، هموار سازد.

قویدل ابراز امیدواری کرد: مساعدت در برطرف مسائل موجود از اولویت های دستور کارآموزش و پرورش استان و در بعد کلان، وزارت آموزش وپرورش است. لذا امید می رود با پشتوانه حمایت دولت سیزدهم ،بتوانیم گام های موثری در این جهت برداریم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 خرداد 1401 بروزرسانی: 29 خرداد 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 164338

به "تحقق اهداف سند تحول درگرو بستر سازی مناسب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحقق اهداف سند تحول درگرو بستر سازی مناسب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید