برخورد 3 مرحله ای یوتیوب با متخلفان ، از هشدار تا اخراج از پلتفرم بارگذاری ویدئوها

به گزارش مجله سرگرمی، یوتیوب تصمیم دارد برای پاکسازی محتواهای ویدئویی که در پلتفرمش به اشتراک گذاشته می گردد، قوانینی سختگیرانه تر از گذشته را اعمال کند.

برخورد 3 مرحله ای یوتیوب با متخلفان ، از هشدار تا اخراج از پلتفرم بارگذاری ویدئوها

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، طی یکسال اخیر یوتیوب سعی نموده محتواهای نژادپرستانه، مغایر با اصول اخلاقی و ... را حذف کند. اما این تصمیم اخیرا جدی تر از همواره شده است چرا که قرار است پاکسازی سه مرحله ای انجام گردد.

یوتیوب سیستم سه مرحله ای نظارت خود را برای جریمه کردن افرادی استفاده می نماید که دستورالعمل های یوتیوب را نقض می نمایند.از 25 فوریه، همه کانال ها و مشترکین یوتیوب، که قوانین را نقض نمایند، هشداری دریافت می نمایند که به آن ها یاداوری می نماید در حال ارتکاب خطا هستند. اما این اخطار با مجازاتی همراه نیست و صرفا ویدئوی نامناسب حذف می گردد. اما اگر روند این خطا ادامه یابد، فرد متخلف به طور کامل از یوتیوب اخراج می گردد.

این سایت اشتراک گذاری ویدئوی متعلق به گوگل اعلام نموده که نوع تخلفات بر اساس ویدئوی اشتراک گذاری شده مشخص می گردد. پس از هشدار اولیه ، تا یک هفته از به اشتراک گذاری ویدئو توسط کاربر متخلف جلوگیری می گردد. در دومین مرحله جریمه، فرد متخلف تا 90 روز از اشتراک گذاری ویدئو منع می گردد و در مرحله سوم اخراج کامل کاربر رقم می خورد.

هدف یوتیوب از این اقدامات، تشویق کاربران به رعایت قوانین قابل قبوی و پیشگیری از خشونت و جهت گیری های سیاسی عنوان شده است.یوتیوب در ماه ژانویه نیز دستورالعمل هایی برای ممنوع کردن بعضی چالش ها و اقدامات خطرناک را منتشر کرد.

طی روزهای گذشته یوتیوب به شدت متهم شد که بعضی محتواهای جعلی مثل ادعای صاف بودن کره زمین را نشر می دهد و درواقع به خرافه گرایی یاری می نماید.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

namasho.com: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: انتخاب
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 13161

به "برخورد 3 مرحله ای یوتیوب با متخلفان ، از هشدار تا اخراج از پلتفرم بارگذاری ویدئوها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد 3 مرحله ای یوتیوب با متخلفان ، از هشدار تا اخراج از پلتفرم بارگذاری ویدئوها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید