این دوچرخه برقی قدرتمندترین در جهان است!، عکس

به گزارش مجله سرگرمی، زومیت نوشت: دوچرخه WAU CYBER می تواند به تسلای دنیای دوچرخه های الکتریکی تبدیل گردد.

این دوچرخه برقی قدرتمندترین در جهان است!، عکس

WAU CYBER به عنوان قدرتمندترین دوچرخه برقی دنیا در پلتفرم جذب سرمایه جمعی Indiegogo معرفی خواهد شد. درواقع، بعضی افراد از این محصول به عنوان تسلای دنیای دوچرخه های الکتریکی یاد می نمایند.

وب سایت رسمی WAU CYBER، این دوچرخه را شاهکار طراحی و مهندسی توصیف می نماید. به گفته سازنده WAU CYBER، طراحی و ویژگی های این محصول باعث می گردد که درمقایسه با رقبای دیگر در جایگاه بالاتری قرار گیرد و درواقع، قدرتمندترین و برترین تعییناتی را ارائه دهد که دوچرخه الکتریکی می تواند داشته باشد.

تاریخ آغاز کمپین WAU CYBER در Indiegogo هنوز تعیین نشده است و لیست کامل تعیینات و قابلیت های این محصول را نمی دانیم. به هرحال، این دوچرخه برقی از ظاهر سایبرپانکی بهره خواهد برد و در 6 رنگ دردسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

علاوه براین، انتظار می رود نسخه خاصی از این محصول به طور محدود عرضه گردد. ناگفته نماند که فقط 250 دستگاه از مدل Founders Edition دوچرخه WAU CYBER فراوری خواهد شد که بعضی ویژگی های آن بهتر از مدل استاندارد است.

درحال حاضر، جزئیات مربوط به قیمت و تاریخ عرضه WAU CYBER تعیین نیست؛ اما پس از آغاز کمپین این دوچرخه الکتریکی در Indiegogo، تعیینات کامل آن به همراه قیمت و زمان عرضه به بازار اعلام خواهد شد.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 4 مرداد 1402 بروزرسانی: 4 مرداد 1402 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 164544

به "این دوچرخه برقی قدرتمندترین در جهان است!، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این دوچرخه برقی قدرتمندترین در جهان است!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید