انسداد روزانه کندوان از ساعت 8 صبح یکشنبه

به گزارش مجله سرگرمی، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور کندوان حدفاصل مرزن آباد تا دزدبن در استان مازندران تا روز 12 اسفند 99 از ساعت 8 تا 17 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه به دلیل اصلاح راستا مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می گردد.

انسداد روزانه کندوان از ساعت 8 صبح یکشنبه

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، بیان نمود: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود 800 دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

آزادراه کرج-تهران پرترددترین جاده کشور در شبانه روز گذشته

وی بیان نمود: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 118 هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با 104 هزار تردد و آزادراه کرج -قزوین با 98 هزار تردد ثبت شد.

ترافیک سنگین بین کرج و قزوین

مسئول سالن عملیات مرکز مدریت راههای کشور درباره آخرین شرایط تردد در محورهای پرتردد گفت : در حال حاضر تردد روان در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت و آزادراه تهران - شمال در جهت رفت و برگشت داریم.

محرابی نیا در تشریح شرایط ترافیکی سایر محورها از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا مهرویلا و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل مهرویلا تا استاندارد اطلاع داد.

انسداد روزانه کندوان از ساعت 8 صبح یکشنبه

وی اظهار کرد: محور کندوان حدفاصل مرزن آباد تا دزدبن در استان مازندران تا روز 12 اسفند ماه 99 از ساعت 8 تا 17 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه به دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح جهت بین کیلومتر 5 تا 15 مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می گردد.

افزایش 5.9 درصدی ترافیک جاده ها در شبانه روز گذشته

مسئول سالن عملیات مرکز مدریت راههای کشور گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2282 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 5.9 درصد افزایش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 12.6 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

انسداد جاده پونل-خلخال و محور خرم آباد-پلدختر به دلیل کاهش ایمنی جهت

محرابی نیا یادآور شد: در حال حاضر جاده پدافند جنوب غرب - امیدیه واقع در استان خوزستان، محور فرعی مسجد سلیمان - ایذه در استان خوزستان، جاده پونل-خلخال، محور خرم آباد-پلدختر، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 و محور گنج نامه-تویسرکان، تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی گفت : همچنین محور وازک-بلده در مازندران، محور فرعی شمشک-دیزین، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور رامیان-اولنگ-شاهرود، محور سروآباد-پاوه و محور شهداد-نهبندان، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 134886

به "انسداد روزانه کندوان از ساعت 8 صبح یکشنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد روزانه کندوان از ساعت 8 صبح یکشنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید