امروز، آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت های توانیر و آبفا

به گزارش مجله سرگرمی، مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت های توانیر، آب و فاضلاب و فراوری نیروی برق حرارتی که از 28 مرداد ماه تمدید گردیده بود، امروز (چهارشنبه) 31 مرداد به سرانجام می رسد.

امروز، آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت های توانیر و آبفا

به گزارش خبرنگاران، پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام آزمـون شرکت های وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه شرکت های مادر تخصصی توانیر، مهندسی آب و فاضلاب کشور و فراوری نیروی برق حرارتی سال 1397 و همچنین اصلاحات مندرج در اطلاعیه مورخ 23 مردادماه سازمان سنجش و آموزش کشور، داوطلبانی که تا تاریخ 28 مرداد برای ثبت نام اقدام ننموده اند، می توانند تا خاتمه امروز چهارشنبه نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

داوطلبان می توانند پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و اصلاحات مربوط و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد احتیاج، با مراجعه به سیستم ثبت نام آزمون استخدامی شرکت های وابسته (غیردولتی) توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب شهری و مدیریت سال97 در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور، با خرید کارت اعتباری برای ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.

بنابر اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور، آن دسته از داوطلبانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند نیز می توانند در صورت تمایل تا خاتمه امروز، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 1355

به "امروز، آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت های توانیر و آبفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز، آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت های توانیر و آبفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید