اماکن ورزشی شهر تهران تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

به گزارش مجله سرگرمی، رئیس گروه اماکن و فضاهای ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران اظهار داشت: طبق آخرین آمار ستاد کرونا با تغییر رنگ مرکز از نارنجی به قرمز، فعالیت ورزشی گروه 2 و 3 از فردا تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

اماکن ورزشی شهر تهران تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

به گزارش ایرنا، رضا خرم اظهار کرد: با تغییر رنگ شهر تهران، فعالیت ورزشی گروه 2 و 3 از جمله استخرهای سرپوشیده، بدنسازی ها، فعالیت های سالنی و رشته رزمی و گروهی با دستور العمل ستاد ملی کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است.

به گفته وی تنها فعالیت ورزشی مربوط به استخرهای روباز، فضاهای باز و کم برخورد مربوط به گروه یک با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی دایر است.

رئیس گروه اماکن و فضاهای ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با اشاره به اینکه فعالیت مسابقات و گردهمایی های ورزشی نیز در این مدت با دستور ستاد ملی کرونا امکان پذیر است، اضافه نمود: بازرسان این اداره کل به صورت نامحسوس از اماکن ورزشی بازدید نموده و در صورت بی توجهی(یک تذکر برای مرحله نخست و پلمب در صورت تکرار) واحد صنفی مذبور تعطیل خواهد شد.

خرم گفت: طبق آخرین دستور العمل ستاد ملی کرونا که تیر ماه به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران ارائه شده تعطیلی 2 تا 3 هفته ای برای اماکن ورزشی و در شرایط قرمز و فراتر از آن در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه در صدد هستیم تا شرایط فعالیت اماکن ورزشی را با دستور ستاد ملی کرونا، با تزریق 2 و 3 نوبت واکسن فراهم کنیم، ادامه داد: این موضوع در حال آنالیز است و در صورت جمع بندی نهایی به ستاد ملی کرونا ارائه خواهد شد.

بعلاوه سرپرست اماکن و فضاهای ورزشی سازمان ورزش شهرداری تهران در این رابطه به ایرنا گفت: برای تعطیلی اماکن تابع دستور المعل ستاد ملی کرونا و نهادهای متولی هستیم.

رضا عاشوری با یادآوری اینکه از هشتم بهمن ماه فعالیت گروه سه و ورزش های پر برخورد این نهاد تعطیل شده بود، یادآور شد: این نهاد دارای 211 مجموعه آبی و چند منظوره بوده که 26 مورد آن برای تزریق واکسن در اختیار ستاد ملی کرونا است.

استان تهران دارای 5 هزار و 400 مجموعه ورزشی دولتی و خصوصی است.

پیشتر نیز با تغییر رنگ نارنجی به قرمز در شهرستان های دماوند و فیروزکوه فعالیت ورزشی در گروه 2 و 3 تعطیل شده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 23 خرداد 1401 بروزرسانی: 23 خرداد 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 164331

به "اماکن ورزشی شهر تهران تا اطلاع ثانوی تعطیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اماکن ورزشی شهر تهران تا اطلاع ثانوی تعطیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید