اعزام ناظر ویژه برای دیدار سپاهان- پرسپولیس

به گزارش مجله سرگرمی، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام نمود برای مسابقه سپاهان و پرسپولیس ناظر ویژه اعزام خواهد شد.

اعزام ناظر ویژه برای دیدار سپاهان- پرسپولیس

به گزارش مجله سرگرمی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی درباره دیدار پرسپولیس و سپاهان گفت: علاوه بر گزارش هایی که مقام های رسمی مسابقه از جمله داور و نماینده فدراسیون تنظیم خواهند کرد، ناظر ویژه کمیته انضباطی نیز به دقت اتفاقات قبل، در حین بازی و بعد از مسابقه را رصد خواهد نمود.

وی ادامه داد: در چنین مواردی از ناظر ویژه انضباطی حتی با تهیه فیلم و عکس از اتفاقات انضباطی، مشروح تمام رفتارهایی که جنبه انضباطی دارد را گزارش می نماید و امیدواریم که هر دو تیم مخصوصاً مدیریت و کادر فنی دو تیم بزرگ سپاهان و پرسپولیس و همچنین بازیکنان و تماشاگران این دو باشگاه با رعایت موارد انضباطی، روز خوبی را برای فوتبال کشور رقم بزنند. اما اگر رفتارهایی هم از طرفداران این تیم رخ بدهد قطعا مطابق موازین قانونی آنالیز و رای مقتضی صادر خواهد شد.

رئیس کمیته انضباطی گفت: نکته مهمی که خطاب به عوامل و طرفداران هر دو تیم میتوانم تاکید کنم این است که در خصوص تیم داوری و یا هر کسی که به عنوان مقام رسمی مسابقه انجام وظیفه می نماید اظهار نظر نگردد و اجازه داده گردد تا تیم داوری با آرامش کامل و بدون هیچ دغدغه ای وظیفه خودشان را انجام دهند.

وی در انتها گفت: گاهی اوقات یک مصاحبه از سرمربی یا مقام مسئول در باشگاه که قبل از مسابقه انجام می گردد تاثیر بسیار نامطلوبی در جو مسابقه می گذارد که امیدواریم در مسابقات آینده همه عوامل دست به دست هم داده و روزهای خوبی برای فوتبال ما رقم بخورد.

به گزارش مجله سرگرمی, دیدار معوقه سپاهان و پرسپولیس از هفته دوازدهم لیگ برتر, ساعت 16:10 یکشنبه برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 7739

به "اعزام ناظر ویژه برای دیدار سپاهان- پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام ناظر ویژه برای دیدار سپاهان- پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید