اصفهان، امید نمازی: از اینکه نتوانستیم از فرصت نقل وانتقالات استفاده کنیم، گله دارم، مقصر شکست مقابل پدیده من هستم

به گزارش مجله سرگرمی، امید نمازی خودش را مقصر شکست ذوب آهن مقابل پدیده در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور دانست.

اصفهان، امید نمازی: از اینکه نتوانستیم از فرصت نقل وانتقالات استفاده کنیم، گله دارم، مقصر شکست مقابل پدیده من هستم

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، امید نمازی پس از شکست 2 بر یک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان مقابل پدیده خراسان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: متاسفانه بازی را در دقایق پایانی از دست دادیم و بابت این موضوع نیز خودم را مقصر می دانم.

وی در ادامه اضافه نمود: بازیکنی را که دقیقه 90 و روی ضدحمله حریف نمی داند باید تأخیر ایجاد کند و پشت توپ بماند و به جای این کارها شیرجه می زند تا از جریان بازی خارج گردد، نباید بازی بدهید. باز هم تکرار می کنم مقصر این باخت من هستم و سعی می کنم بچه ها را از لحاظ روحی و روانی جمع کنم تا لیگ را با قدرت ادامه بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن تأکید کرد: اعتمادبه نفس تیم ما در این دیدار پایین بود و حتی پاس های ساده مان لو می رفت. این موضوع باعث شد تا تیم مان به عقب کشیده گردد و میدان را در اختیار پدیده بگذارد. فکر می کنم با توجه اینکه گل نخست را نیز روی ضدحمله دریافت کردیم و این موضوعی بود که روی آن تمرین نموده بودیم و باز هم تأخیر ایجاد نکردیم، تیم از لحاظ روانی به هم ریخت.

نمازی توضیح داد: در نیمه دوم نیز هر دو تیم خسته به نظر می رسیدند، اما پدیده توانست با توجه به توانایی دو بازیکن باتجربه بازی را نگه دارد و در دقایق پایانی ضربه خود را وارد کرد.

وی در خصوص وضعیت داوری بیان کرد: تا به حال در خصوص داوری صحبت ننموده ام، اما بعد از گل اول، داور دو ضربه پنالتی صددرصد را برای ما نگرفت. حداقل یکی از آنها مشخصاً پنالتی بود، اما باز هم باید ببینیم کارشناسان چه چیزی می گویند. قطعاً اگر بازی 2 بر صفر می شد روند بازی به گونه ای دیگر تغییر می کرد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به این سؤال که به نظر می رسید بازیکنان این تیم راضی به انجام بازی در وقت های اضافه بودند، گفت: ما با اضافه کردن حسینی، مسلمان و عباسی نیروهای تهاجمی به تیم اضافه کردیم و به دنبال برد حتی در دقایق پایانی بودیم، اما متأسفانه یک گل بد روی بی تجربگی و اشتباه خیلی بد انفرادی دریافت کردیم که بابت آن متأسفم و خود را مقصر می دانم.

نمازی راجع به وضعیت وحید محمدزاده و عدم حضور مسلمان از ابتدای بازی گفت: محمدزاده مصدومیتی از ناحیه چهار سر زانو دارد و در حال فیزیوتراپی است. مسلمان نیز دو هفته تمرین ننموده و تنها چند جلسه تمرین نموده بود. با خود او نیز که صحبت کردم بیان کرد برای بازی از ابتدا آماده نیست. سعی ما بر این بود که دقایق کمتری از او استفاده کنیم تا کارآیی خود را داشته باشد و به تیم یاری کند. مسلمان در دقایقی که به بازی آمد به همراه حسینی خوب بود، اما همان طور که گفتم در دقایق پایانی گلی روی اشتباه فردی دریافت کردیم.

وی در خصوص اینکه چه اقداماتی برای بازگردان روحی و روانی تیم ذوب آهن برای حضور در لیگ برتر انجام خواهد داد، گفت: باید بازگردیم به جایی که کار را آغاز کردیم. بچه ها باید تمرکز خود را روی روشی که از ابتدا کار را آغاز کردیم، بگذارند. واقعیت این است که با کمبود مهاجم نیز روبه رو هستیم و در دیدار امروز ابوذر صفرزاده برای ما گلزنی کرد. هرناندز که روی او برای گلزنی حساب می کردیم در دو هفته ابتدایی موفق به گلزنی شد، اما دیگر چیزی از او ندیدیم. متأسفانه این بازیکنان باید شارژ روحی شوند و باشگاه نیز باید یاری کند تا تیم تقویت گردد. متأسفانه فرصت را در پنجره نقل وانتقالات از دست دادیم و زمانی که پنجره باز بود موقعیت جذب بازیکن را داشتیم که این فرصت را از دست دادیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با انتقاد از عدم جذب بازیکن در مهلت قانونی پنجره نقل وانتقالات گفت: من از اینکه در این فرصت بازیکنی را جذب نکردیم، گله دارم و این موضوع دست ما را خالی گذاشت. تیم غیر از بازی امروز در شش دیدار گذشته تیم برتر تمامی مسابقات بود، اما متأسفانه زور ما در بالای زمین کم است و مهاجمی که بجنگد، در موقعیت گل قرار بگیرد و ضربه به سمت دروازه بزند، نداریم. ما در این بازی ضربات کمی به سمت دروازه داشتیم و این به اندازه کافی نبود. باید تقویت بشویم و در تمرینات با بچه ها بیشتر کار کنم.

نمازی در انتها توضیح داد: شاید احتیاج باشد روی شیوه بازی تیم تجدیدنظر کنیم. مالکیت ما تا نیمه زمین خوب است، اما از نیمه زمین به بعد خوب نیست و باید در ضدحملات بهتر بوده و بازیکنان دونده تری داشته باشیم. مطمئنم بچه ها کم نخواهند گذاشت و به آن باور دارم. مطمئنم بازخواهیم گشت و در لیگ نتایج بهتری کسب خواهیم کرد.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 3135

به "اصفهان، امید نمازی: از اینکه نتوانستیم از فرصت نقل وانتقالات استفاده کنیم، گله دارم، مقصر شکست مقابل پدیده من هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهان، امید نمازی: از اینکه نتوانستیم از فرصت نقل وانتقالات استفاده کنیم، گله دارم، مقصر شکست مقابل پدیده من هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید