استیلی: امیدوارم امیدهای فوتبال ایران عیدی خوبی به مردم بدهند، حداقل نیاز بود بازیکنان 20 روز کنار هم باشند

به گزارش مجله سرگرمی، حمید استیلی، مدیر تیم فوتبال امید کشورمان ابراز امیدواری کرد بازیکنان این تیم با موفقیت در بازی های مقدماتی المپیک 2020 عیدی خوبی به مردم بدهند.

استیلی: امیدوارم امیدهای فوتبال ایران عیدی خوبی به مردم بدهند، حداقل نیاز بود بازیکنان 20 روز کنار هم باشند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، حمید استیلی در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال امید کشورمان با ابراز خرسندی از حضور وزیر ورزش و دیگر مسئولان ورزش در تمرین این تیم گفت: جا دارد از وزیر ورزش و جوانان، آقایان صالحی امیری (رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان) و سجادی و همچنین سایر عزیزان که تشریف آوردند، تشکر کنم.

وی با اعلام اینکه مشکل برگزاری دیدارهای تیم فوتبال امید کشورمان در ورزشگاه آزادی برطرف شده است، گفت: مسائلی در فدراسیون داریم که مهدی تاج نهایت تلاش خود را برای تیم امید می کند. امیدوارم بازیکنان ما در بازی های پیشِ رو طوری کار کنند که عیدی خوبی به مردم بدهند. درخواست کرده ایم که هواداران به همراه خانواده های شان به ورزشگاه بیایند.

مدیر تیم فوتبال امید کشورمان همچنین خاطر نشان کرد: بازیکنان تیم امید پولی نگرفته اند، اما صحبت درباره پاداش به آنها انگیزه می دهد. وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک قول دادند که روحیه مضاعفی از این بابت به بازیکنان بدهند.

استیلی با اشاره به مسائل تیم امید خاطرنشان کرد: ما حداقل 20 روز نیاز داشتیم که تمام بازیکنان کنار هم باشند، اما دو روز است که بازیکنان را داریم. با این حال، اللهیار صیادمنش، رضا آذری، سلطانی مهر و همچنین یونس دلفی مصدوم شدند. انتظار می رفت که چون بازی های لیگ فشرده است و این بازیکنان جوان هستند، بیشتر تلاش کنند تا خودشان را به مربیان نشان بدهند. سعی می کنیم در بازی های پیش رو نمایش خوبی داشته و عیدی خوبی به مردم بدهیم.

وی در سرانجام یادآور شد: ما خیلی تلاش کردیم و جلساتی با فتاحی (رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ) داشتیم، اما امکان تعویق بازی های لیگ نبود.

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 16475

به "استیلی: امیدوارم امیدهای فوتبال ایران عیدی خوبی به مردم بدهند، حداقل نیاز بود بازیکنان 20 روز کنار هم باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: امیدوارم امیدهای فوتبال ایران عیدی خوبی به مردم بدهند، حداقل نیاز بود بازیکنان 20 روز کنار هم باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید