استقلال با فرمان توفیقی-افتخاری بازیکن می گیرد!، پرسپولیس اندر خم یک کوچه

به گزارش مجله سرگرمی، چند وقتی است که فصل جابجایی لیگ برتر شروع شده و تیم ها در حال مذاکره با بازیکنان متفاوت برای تقویت تیم خود هستند. مدعیان قهرمانی یعنی استقلال، سپاهان و تراکتور با توپ پر به بازار آمدند و مدافع عنوان قهرمانی یعنی پرسپولیس هنوز اندر خم پیدا کردن جانشین برانکو است.

استقلال با فرمان توفیقی-افتخاری بازیکن می گیرد!، پرسپولیس اندر خم یک کوچه

به گزارش خبرنگاران، تاکنون 51 بازیکن در فصل جابجایی، تیم جدیدی را برای خود انتخاب نموده اند و تیم های بزرگ پیروز شده اند قرارداد بازیکنان اصلی خود را تمدید نمایند. در این بین، استقلال با وجود فتحی و خطیر، با همان فرمان مدیریت قبلی یعنی افتخاری و توفیقی پیش رفته و کمیت در جذب بازیکن را در اولویت قرار داده است؛ بازیکنانی که مثل سال های قبل و بدون نظر سرمربی تیم، حاضر به دریافت عکس یادگاری با آبی پوشان تهران شده اند و هنوز معلوم نیست شش، هفت بازیکن جدید این تیم آخر فصل را در استادیوم آزادی می بینند یا نه.

جذب ولسیانی، محمدرضا حسینی و مرتضی منصوری سپاهان را تقویت نموده و تیم قلعه نویی با تمدید قرارداد بازیکن هایی مثل مسلمان و کیانی به دنبال ششمین قهرمانی لیگ رجحان اش است. مالک دیگر تیم شهرستانی یعنی تراکتور علاقه خود را برای جذب بازیکنان ملی پوش بار دیگر ثابت کرد و رشید مظاهری و محمدرضا خانزاده را قرمزپوش کرد. البته آغاز جابجایی برای تراکتور خوب پیش نرفته بود و بازیکنان زیادی از جمله مهدی مهدی پور و دانیال اسماعیلی فر از این تیم جدا شدند و حضور شجاعی در تبریز هنوز روی هوا ست.

مدافع عنوان قهرمانی یعنی پرسپولیس فعالیت خاصی در بازار جابجایی نداشته و بازگشت فرشاد احمدزاده نشان می دهد سرخ ها بعد از رفتن برانکو اندر خم یک کوچه هستند و آن هم پیدا کردن جایگزین سرمربی کروات است. بازیکنان مدنظر پرسپولیس برای لیگ نوزدهم یا قرارداد خود را با تیمشان تمدید نموده اند یا مثل محمدرضا حسینی به تیم های دیگر پیوسته اند. نام مهدی طارمی در اطراف باشگاه پرسپولیس شنیده می گردد و به نظر می رسد مهاجم فصل پیش الغرافه برای سومین بار با پیراهن پرسپولیس عکس بگیرد.

در بین سایر تیم ها، پارس جنوبی با جذب فراز کمالوند به عنوان سرمربی و 11 بازیکن، فعال ترین تیم از این حیث بود. تیم بوشهری در لیگ نوزدهم برای کسب سهمیه آسیا می جنگد. نساجی و نفت مسجدسلیمان تنها تیم هایی هستند که پیروز به خرید بازیکن نشده اند و حتی تکلیف نیمکت آن ها نیز تعیین نیست. پدیده، یکی از نمایندگان ایران در فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا با تمدید قرارداد یحیی گل محمدی و 9 بازیکن، سعی در حفظ ستون تیم داشته است. همچنین تیم هایی مثل سایپا، فولاد و پیکان بازیکنانی را جایگزین مهره های جدا شده خود نموده اند و به نظر می رسد فعالیت این تیم ها در بازار جابجایی ادامه داشته باشد.

تیم های تازه لیگ رجحان شده شاهین بوشهر و گل گهر سیرجان هنوز نتوانسته اند و خودی نشان دهد و بیشتر صید آن ها از دریای لیگ یک بوده است. البته شاهین دیروز (دوشنبه) نخستین بازیکن خود را جذب نموده و به جز مهرداد بایرامی و میلاد فراهانی سیار بازیکنان خریداری شده این تیم از لیگ آزادگان هستند.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 29418

به "استقلال با فرمان توفیقی-افتخاری بازیکن می گیرد!، پرسپولیس اندر خم یک کوچه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال با فرمان توفیقی-افتخاری بازیکن می گیرد!، پرسپولیس اندر خم یک کوچه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید