آخرین نفس های قهرمان آسیا در هگمتانه

به گزارش مجله سرگرمی، خبرنگاران، گروه استان ها: پاس نامی در فوتبال ایران با نزدیک به 68 سال قدمت و به عنوان آخرین قهرمان ایران در آسیا امروز به سختی ادامه حیات می دهد و نفس های این تیم به شماره افتاده است.

آخرین نفس های قهرمان آسیا در هگمتانه

تیمی که بعد از استقلال و پرسپولیس به عنوان قطب سوم ایران شناخته می شد، امروز در لیگ دسته دوم فوتبال کشور در منجلابی سخت فرو رفته و به دلیل عدم حمایت مدیران ارشد استان همدان در حال نابودی است.

امروز تیم فوتبال پاس در همدان به مانند داستان هزار و یک شبی است که باید هزاران شب درباره اتفاقات تلخی که بر سر نام مکتب پاس آمده صحبت کنیم.

طرفداران همدانی که با هر باخت این تیم چشم مانشان گریان شده و برای هر پیروزی آن سراسر شادی شده اند، اما چند سالی می گردد که در کوچه های این طرفداران مراسم شادی برگزار نشده است.

تیم فوتبال پاس به هشت هزار شهید، سرداران و فرماندهان استان همدان هبه شده است و مسئولان این استان باید امانتدار این گنج گران بها باشند.

یک روز پاسی ها توان کرایه کردن یک اتوبوس را ندارند، یک روز هزینه هتل را نمی توانند پرداخت نمایند و روز دیگر به دلیل عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی تمرینات این تیم تعطیل می گردد.

دستگاه ورزش استان همدان به عنوان پدر معنوی تیم فوتبال پاس توجهی به مسائل این تیم ندارد و مدیریت ارشد استان نیز به اتفاقات پیرامون پاس بی تفاوت است.

در فصل فعلی تیم فوتبال پاس همدان با جذب مربی نامدار و عظیم کشور مهدی پاشازاده به دنبال صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور است، اما تا اینکه پاشازاده توانست با پاس بر ریل نتیجه دریافت قدم بردارد متأسفانه روز گذشته به طور رسمی اعلام شد تمرینات تیم فوتبال پاس همدان به دلیل عدم پرداخت مطالبات تعطیل شده است.

شاید باید باز هم بگوییم سال جاری هم یک اتفاق تلخ دیگر در انتظار همدانی ها است و باید طرفداران فوتبال همدان یک سال دیگر حسرت بخورند یا رخت عزای سقوط به لیگ دسته سوم فوتبال کشور را دوباره بر تن نمایند.

امیدواریم این بار شاهد این اتفاقات تلخ و ناگوار برای تیم فوتبال پاس همدان نباشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 132693

به "آخرین نفس های قهرمان آسیا در هگمتانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین نفس های قهرمان آسیا در هگمتانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید