50 فروشگاه زنجیره ای در روستاهای کردستان دایر می شود

به گزارش مجله سرگرمی، به‌ گزارش خبرنگار مهر، پیمان اسکندری، مدیر سازمان تعاون روستایی استان کردستان و جمعی از همکاران وی به‌ مناسبت روز خبرنگار از دفتر خبرگزاری مهر کردستان دیدن کردند.

50 فروشگاه زنجیره ای در روستاهای کردستان دایر می شود

وی در این دیدار ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: من سال هاست که‌ خبرگزاری مهر و مجله سرگرمی این رسانه را می شناسم، حقیقتا در این مدت مهر رویکردی کاملا متعادل داشتند و نقدهای منصفی از وقایع داشتند و هرگز جناحی عمل نکردند.

اسکندری درباره‌ برنامه های اخیر سازمان تعاونی روستایی استان کردستان گفت: با هدف تنظیم بازار و ارائه‌ کالای ارزان 50 فروشگاه‌ زنجیره‌ ای در استان کردستان با نام اترک دایر خواهیم کرد. در حال حاضر 15 فروشگاه را به‌ صورت پایلوت در 15 روستا اجرایی کردیم و اگر این طرح موفق شود به‌ نام استان کردستان در کل کشور اجرایی خواهد شد.

وی افزود: از دیگر سو با اتاق بارزگانی جلساتی داشته‌ ایم و اعلام آمادگی کردیم که‌ می توانیم به‌ صورت مستقیم کالاهای کشاورزان را تا لب مرز هم به‌ بازرگانان ایران برای صادر کردن به‌ اقلیم کردستان و عراق تحویل دهیم. با این کار ما محصول را از کشاورز با قیمتی مناسب خریداری می کنیم و از ارزان خریده‌ شدن محصولات کشاورزی جلوگیری خواهیم کرد. برای مثال ما الان 8 هزار تن خرما خریداری کردیم و آماده توزیع در کل کشور و صادر کردن است.

مدیر سازمان تعاونی روستایی استان کردستان اعلام کرد: که‌ امسال بیش از 500 هزار تن گندم و 4800 تن کلزا از کشاورزان کردستان خریداری کردیم، امسال تولید گندم استان کردستان بسیار خوب بوده‌ است.

مدیرخبرگزاری مهر کردستان هم در این دیدار به معرفی بیشتر این رسانه و رویکرد فعالیت های آن پرداخت و گفت: همواره سعی کردیم به بهترین شکل ممکن اخبار و و رویدادهای استان را پوشش دهیم.

آرمان نصراللهی بیان کرد: علاوه بر بخش استانی مهر، چند سالی است مسئولیت بخش بین المللی زبان کردی به استان واگذار شده است و اخبار کشورمان را و همچنین مناطق کردنشین دنیا را منعکس می کنیم.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 20 مرداد 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 135

به "50 فروشگاه زنجیره ای در روستاهای کردستان دایر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "50 فروشگاه زنجیره ای در روستاهای کردستان دایر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید