گوگل و آمازون، تحت تأثیر شیوع کرونا

به گزارش مجله سرگرمی، وب سایت دیجیاتو -کوروش چایچی: کمپانی های گوگل و آمازون به تمامی کارمندان خود ابلاغ کرده اند که از تمامی سفر های آن ها به کشور های ایران، ایتالیا، ژاپن و کره جنوبی جلوگیری می کند. علت این کار حفاظت از جان کارمندان عنوان شده که ممکن است به دلیل شیوع ویروس کرونا در این کشور ها تهدید شود.

گوگل و آمازون، تحت تأثیر شیوع کرونا

این دو کمپانی بزرگ اعلام کرده اند که هیچ کدام از کارمندانشان نمی توانند به کشور های فوق سفر کنند. کمپانی آمازون حتی به تمامی افرادی که برای این شرکت کار می کنند گفته است حدالامکان از سفر های غیر ضروری داخل خاک آمریکا نیز خودداری کنند تا به ویروس کرونا مبتلا نشوند. پیش از این نیز دو کمپانی آمریکایی از سفر کارمندان به کشور چین جلوگیری کرده بودند.

کمپانی های گوگل و آمازون علاوه بر ممنوعیت سفر به چین، فروشگاه ها و دفتر های خود در کشور اژد های سرخ را نیز تعطیل کرده بودند. اخیرا نیز اعلام شده بود یکی از کارمندان شرکت گوگل در دفتر زوریخ این کمپانی، به ویروس کرونا مبتلا شده است. بنا بر گفته سخنگوی این شرکت، او پس از مدتی که در دفتر زوریخ بوده، علائم بیماری را از خود بروز داده است.

کمپانی آمازون هم در ایمیلی به تمامی کارمندان خود ابلاغ کرده است که حداقل تا خاتمه ماه آوریل، هر گونه ملاقات یا سفر به کشور های ایتالیا، ایران، ژاپن و کره جنوبی را لغو کنند. غول فروشگاه های اینترنتی علاوه بر این، تمامی مصاحبه های کاری واقع در دفتر های فزیکی خود را نیز لغو کرده و به تمامی مدیران ارشد اعلام کرده است، فرارند جذب نیرو و مشاحبه های کاری همگی باید از طریق بستر های تماس های تصویری صورت بگیرند.

ویروس کرونا با قدرت تمام در حال آلوده کردن کشور های مختلف است و تا به امروز علاوه بر آلوده کردن 85406 نفر، جان 2933 نفر را نیز گرفته است و تا به امروز هم هیچ نشانه ای از کند شدن فرایند ابتلا و مرگ و میر نیز از خود نشان نداده است.

منبع: ورج

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: برترین ها
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 96785

به "گوگل و آمازون، تحت تأثیر شیوع کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوگل و آمازون، تحت تأثیر شیوع کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید